+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Alyosha: Жінка повинна бути господинею

Alyosha: Жінка повинна бути господинею

Жінка сьогодні – це не тільки дружина для чоловіка і мати для своїх дітей, але й соціально-активна особистість, яка прагне змінювати світ. Як встигати все і навіть більше розповіла українська співачка Alyosha

Розкажіть, будь ласка, якою повинна бути успішна українська жінка?

Жінка обов’язково повинна бути мамою, щоб зробити успішну кар’єру. Жінка повинна бути господинею, добре готувати і тримати свій дім у порядку. Жінки, у котрих все у порядку, набагато сильніші та мудріші і у бізнесі. Вони добрі керівники. Щоб був успіх – треба мати велике бажання, треба постійно підвищувати свою кваліфікацію.

Чи є у Вас бажання поїхати на Євробачення, знов взяти реванш та отримати перемогу?

Немає бажання. По-перше, перестала сприймати цей конкурс як чесний та об’єктивний.  По-друге, поки не буде законопроектів, що держава буде спонсором артиста і буде фінансувати участь у міжнародному конкурсі. Міжнародний конкурс – це великий конкурс, адже артист презентує країну.

Я подивилась тільки уривки українського відбору. Це не конкурс зовнішнього вигляду, а  пісенний конкурс. Для мене важливий текст. Моя пісня не тільки про Чорнобиль, про планету, оточуючих людей. Важливо берегти природу, думати та зберігати природу заради нас, оточуючих, майбутнього наших дітей.

У чому сила перемоги Руслани та Джамали на Євробаченні?

Руслана дуже запальна та щира, вона була дуже не схожа на інших та дуже гармонійна. Джамала співала також очима, це сильні співачки, вони найкращі.

Виховання дітей та поєднання з успішною кар’єрою – як жінці тримати баланс?

Мені складно давати поради. У кожного свій характер. Я безмежно люблю своїх дітей. І вони для мене на першому місці. Діти вже мають характер і вже щось можуть вибирати. Треба бути з ними поруч. Ти можеш давати дитині поради, корегувати мрії. Звичайно, я стараюсь. Мені дуже пощастило з чоловіком, адже він виконує майже усі функції мами. Він може і приготувати,і посуд помити, і прибрати, і з дітьми пограти. Велике спасибі нашим батькам , які допомагають.

Третю дитинку народили би ще?

Я би із задоволенням народила третю дівчинку. Якщо буде третій хлопчик – теж буде класно.

Як мудро виховувати у дитини лідерські якості?

Думаю треба дивитись, що у дитини краще виходить і це розвивати. Треба насолоджуватись, отримувати насолоду  від того, що ти робиш. Я роблю зарядку. Сцена – то мій спорт.

Чи є у вас мрія мати свій ресторан або власний бізнес?

Наші діти люблять більше готувати вареники, млинці, оладки. Ми любимо  експериментувати на кухні. Синочок Рома дивиться фільми наукові, історичні довідки, хімію. Марко ще дуже маленький.

У мене немає мрії відкрити свій ресторанчик, бо це прив’язка до локації. В мене була ідея випустити одяг для вагітних, так  як я два рази була у цьому положенні, одягу нормального немає – постійний дискомфорт був. То  я би зробила лінію одягу для вагітних і дітей – маленьких та новонароджених, щоб це був якісний та зручний одяг.

Улюблена книга та фільм, місто або країна?

Мені подобається Вебер «Місто янголів», та фільм «Куди  приводять мрії». Що стосується відпочинку – мені подобаються теплі країни: Туреччина, Єгипет – головне, щоб було море, сонце, тепло та гарний відпочинок для дітей.

Ваші побажання читачам журналу «БізнесWoman».

Бажаю нашим жінкам успіху у бізнесі. Тримайте ваші мрії у ваших думках.  Порада з досвіду: треба мрією займатися кожний день, залучити багато ресурсів і успіх обов’язково буде.

 

 

Інтерв’ю записала Кристина Костевська-Магер.

Дякуємо концертному директору Евгенію Криницькому

та піар-менеджеру Олександрі (066)5277879