+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Алея міжнародної дипломатії в рамках проєкту «Greening of the Planet»

Алея міжнародної дипломатії в рамках проєкту «Greening of the Planet»

Народні депутати України та депутати європейських країн висадили Алею міжнародної дипломатії в Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка.  Подія відбулася в рамках глобального екопроєкту «Greening of the Planet» до Дня Державного Прапора та 30-річчя Незалежності України. Про це повідомляє офіційний портал проєкту “Greening of the Planet”.

У висадці Алеї взяли участь Народні депутати України та депутати парламентів різних країн світу, зокрема України, Словаччини, Франції, Грузії, Великобританії та ін. Учасники акції висадили 10 лип та записали свої імена та побажання на дощечках, що прикріпили до дерев.

Ініціаторка проєкту Ганни Крисюк наголосила: «Алея міжнародної дипломатії є символом співдружності, дружби та згуртованості українців з іноземною спільнотою. День Державного Прапора дуже важливо розпочати саме з такої  події висадження дерев, щоб привернути увагу до екологічних та енергетичних проблем. 20 серпня ми вже висаджували Алею до 30-річчя Незалежності України з дипломатичними представниками різних країн світу, з нашими партнерами, а загалом, протягом наступного святкового тижня будуть висаджуватися дерева в різних областях України».

Олег Бондаренко, Голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування, взявши участь у висадці, заявив, що: «З допомогою подібних акцій ми маємо можливість зустрічатися та обговорювати не тільки важливі екологічні питання, а питання миру, добробуту та майбутнього нашої держави та світі».

Довідка:

Акція ініційоівна благодійним фондом «Озеленення України» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агенства лісових ресурсів та Міністерства закордонних справ України.

Метою  проєкту «Greening of the Planet» є масштабне озеленення Планети, привернення уваги до найбільшої проблеми століття – глобальної зміни клімату та об’єднання людей навколо спільної мети.

Національні партнери: бізнес-клуб «CEO Club Ukraine», БФ «Помогатор», компанія «Ugears», закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club», компанія «Бетон Енерго», національний проєкт «Книга рекордів України».

Партнери: «Укр-Китай Коммунікейшин», «ARENA CS», «VECTOR-VS», «Юнік Трейд Ко», «Energy 365», «FіnStreаm», «EVA LAB», MOZGI GROUP, Журнал «BusinessWoman», ГО «Світове Українство». Більше інформації про проєкт на офіційному сайті www.greeningplanet.org