+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Києві успішно пройшов форум “Бізнес Woman 2018”

У Києві успішно пройшов форум “Бізнес Woman 2018”

23 квітня 2018 року в Києві відбувся ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018».  

Мета форуму: консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок.

Організатор: Журнал «БізнесWOMAN» та його засновниця Ганна Крисюк.

«Сьогодні ми вже вдруге зібрались тут разом з вами для того, щоб консолідуватись, обмінюватись досвідом, обмінюватись контактами, налагоджувати бізнес-співпрацю між жінками. Я дякую кожній присутній жінці, яка подолала тисячі кілометрів для того, щоб бути сьогодні з нами, для того, щоб поділитись своїм досвідом. Ми, організаційний комітет форуму впевнені, що роль жінки в Україні є дуже великою і дуже глобальною. Українська жінка здатна багато чого зробити, показати, навчити, змінити Україну на краще. І я більш, ніж переконана, що саме українська жінка зупинить війну в Україні, знайде компроміс та шлях миру», – зазначила пані Ганна.

Генеральним партнером форуму виступила Угорська будівельна компанія Magasepito’99 KFT, власник Zoltan Horvath.

«Цьогорічний жіночий бізнес-форум дуже важливий для всіх нас. Кожен чоловік повинен розуміти, що жінка відіграє важливу роль у нашому житті і не менш важливу у бізнесі. Я вважаю, що такі форуми необхідно відвідувати для знайомства, для спілкування, для набрання нового досвіду та задля налагодження дружніх стосунків із сусідніми країнами і їхніми важливими обличчями», – стверджує пан Золтан.

Ексклюзивний партнер: Міжнародна дипломатична рада в Україні, президент Вікторія Ліснича.

«Для мене честь бути ексклюзивним партнером такого прекрасного бізнес-форуму «БізнесWoman2018», на якому ми сьогодні об’єднали жінок з більше 20-ти країн світу. Я хочу звернутися до кожної жінки. Я люблю кожну з вас. Ви є прикладом, Ви є стимулом. За останній час у нас були зустрічі з високопоставленими політиками, дипломатами жінками і скажу, що у нас є дуже велика підтримка у світі. Ми можемо розраховувати на світ, а це багато про що говорить», -поділилась пані Вікторія.

Співорганізатори: компанія Business Gathering, ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку». За підтримки: Торгово-промислової палати України, Державної служби зайнятості, Асоціації платників податків України та МФО «Співпраця: Україна – Діаспора». Партнери: ТОВ «Тін Імпекс», компанія LEGEA, ТОВ “Центр “Сонячне Ремесло”, «World Business Club», БК «Шобелі Україна», ОЕП «Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики», Київський кооперативний інститут бізнесу і права, «Сербсько-українська торгова палата», «Іспано-українська торгова палата», ГО «Міжнародна амбасада жінок-підприємниць», ГО «Жіноча варта» », ГС «Промінь Україна», ГО «Світове Українство», ІА «Журналіст», ІДП «Fashion of Diplomacy», ГЖ «Kiev Check-in».

Учасники: понад 1000 жінок з 20 країн світу, серед яких – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.

Спікерами форуму були медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні.

Серед яких:

1)            Ярослава Хортяні – президент Європейського конгресу українців, 1-ий заступник президента СКУ (Угорщина)

2)            Вікторія Ліснича – президент Міжнародної Дипломатичної Ради в Україні (Україна)

3)            Ірина Верещук – президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик (Україна)

4)            Раїса Панасюк – урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю КМУ (Україна)

5)            Ольга Трофімцева – заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції (Україна)

6)            Аліна Скоморохова – директор спеціалізованого металургійного переробного підприємства ТОВ «Тін Імпекс» (Україна)

7)            Лариса Дахно – засновник і керівник Стоматологічної клініки доктора Дахно (Україна)

8)         Юлія Жовтяк – заступник голови Державної служби зайнятості (Україна)

9)         Вероніка Марчук – президент «Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць» (Польща)

Теми секцій форуму:

1 секція: «Вплив міжнародної дипломатії та політики на розвиток України»

2 секція: «Кращі практики ведення бізнесу жінками в Україні та закордоном. Соціальна відповідальність бізнесу»

Серед запрошених гостей були присутніми: Леонід Кравчук – 1-ий Президент України, Віктор Ющенко – 3-тій Президент України; Х’юг Мінгареллі – голова представництва ЄС в Україні, Геннадій Чижиков – президент ТППУ, Почесний консул Франції в Україні, Грігол Катамадзе – президент Асоціації платників податків України, Дмитро Лубінець – народний депутат України, голова МФО «Співпраця: Україна-Діаспора», Надзвичайні та Повноважні Посли іноземних держав в Україні – Македонії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Бельгії, Китаю, Угорщини, Канади, Молдови, Польщі, Естонії, Румунія, Сербія, Грузія. Народні депутати України – Сергій Березенко, Олег Барна, Ірина Суслова, Володимир Парасюк та ін., високопосадовці, Президенти Торгово-промислових палат та ін.

Особливістю цьогорічного форуму була велика кількість нетворк зон для переговорів та налагодження співпраці, церемонія нагородження найуспішніших жінок у сферах бізнесу за 2017 рік під назвою БізнесWoman2017.

За версією журналу «БізнесWoman» найуспішнішими жінками у сфері бізнесу за 2017 рік стали:

 1. Аліна Скоморохова. Генеральний директор ТОВ «Тін Імпекс»
 2. Наталія Нетовкіна. Власник ювелірного дому «Заріна», президент ГО «Ділові українські жінки»
 3. Лариса Дахно. Засновник стоматологічної клініки лікаря Дахно
 4. Вероніка Марчук. Голова Правління Товариства Друзів в Україні та Президент Міжнародної Амбасади Жінок Підприємців
 5. Вікторія Ліснича. Президент Міжнародної дипломатичної ради в Україні.
 6. Галина Симха. Засновниця та керівник міжнародного благодійного фонду «Українська родина» та громадської організації «Асоціація «Український Бурштиновий Світ»
 7. Лілія Боднарчук. Голова Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ
 8. Анна Авраменко. Власник Міжнародного дипломатичного журналу «Fashion of  Diplomacy».
 9. Влада Євсєєва. Засновник проекту «Леді на мільйон», автор книги «100 секретів Леді на мільйон».
 10. Марина Йовбак. Лікар-косметолог
 11. Даря Мустафіна. Засновниця та керівниця Інституту партнерства та сталого розвитку (Україна); Засновниця Академії жіночого лідерства та підприємництва “Inspiring Women”, спільноти Жінок, які надихають та ставлять високі цілі.
 12. Анастасія Баклан. Засновниця «Business Gethering»
 13. Борзова Ірина. Засновник та голова Громадської організації «Всеукраїнське об’ єднання Розвиток. Розвиток» , голова благодійного фонду «Ірини Борзової»
 14. Діна Ібрагімова. Приватний підприємець
 15. Ганна Петриченко. Приватний підприємець
 16. Наталя Сивак. Співзасновник, директор Студія стильних свят «25 час»

  Також впродовж дня вперше в Україні проходила міжнародна Ярмарка вакансій на високі посади, яка допомогла знайти нових партнерів, роботодавців та навіть домовитись про експортування власної продукції закордон, а також завдяки співпраці з Державною Службою Зайнятості були презентовані кращі практики ведення бізнесу українськими жінками з усіх областей та міст України на виставці, куди вхід для всіх бажаючих буде вільним.

Також було багато фотозон для жінок від партнерів та презентації товарів українських виробників. Робочі мови форуму українська, російська та англійська.

Вхід на Міжнародний бізнес-форум «БізнесWoman2018»  відбувався по електронних або друкованих запрошеннях.