+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

7-8 червня 2023 року у Берліні відбудеться Саміт Майбутнє України

7-8 червня 2023 року у Берліні відбудеться Саміт Майбутнє України

Як співпрацювати з українськими технологічними компаніями з усього світу? Україна має шанс побудувати нову економічну екосистему, скориставшись перевагами глобальної присутності українських технологічних компаній, які зараз успішно залучають інвесторів і ділових партнерів з усього світу, в той же час використовуючи технічний талант в Україні.

Це буде предметом обговорень на Future of Ukraine Summit 2023, який відбудеться у Берліні (Німеччина) 7-8 червня 2023 року.

«The Future of Ukraine» – це дводенний саміт, де ключові зацікавлені сторони збираються, щоб обговорити ідеї, які визначать економічне відновлення України, водночас забезпечуючи платформу для допомоги українським технологічно орієнтованим візіонерським стартапам в отриманні міжнародного фінансування та доступу до ринку.

Ця ініціатива створює додаткові можливості для бізнесу та об’єднає керівників вищого рівня з усієї економічної екосистеми, а також технологічні компанії, майбутніх інвесторів та державний сектор.

Робоча мова заходу – англійська.

Українська асоціація інвестиційного бізнесу виступає інформаційним партнером заходу.

Вартість участі: 2 399 євро

Ви можете зареєструватися за спеціальним внеском у розмірі 599 євро замість 2 399 євро на сайті: https://whysummits.com/the-future-of-ukraine-summit-berlin-2023/ Для цього введіть промокод «buswom1».

Щоб взяти участь у конкурсному відборі стартапів від імені Business Woman, необхідно ввести «buswom1», відповівши на останнє запитання в реєстрації: «Звідки Ви дізналися про конференцію?» 

Чому варто взяти участь?

Не пропустіть можливість особисто зустрітися з інвесторами, які розглядають цікаві можливості для бізнесу з українськими стартапами.

Яка тут бізнес-цінність для вас?

Ви отримаєте можливість безкоштовної участі для двох представників і чудову можливість виступити протягом 10 хвилин в основній програмі й, таким чином, отримати значне охоплення під час конференції.

Де зареєструватися?

За посиланням https://whysummits.com/the-future-of-ukraine-summit-berlin-2023/fou-berlin-startup-registration/#reg.

Коли дедлайн?

Ви маєте подати заявку до 1-го квітня 2023 року для першого раунду відбору.

Організатори проведуть два раунди відбору стартапів.

Крім того, провідні інвестиційні фірми, лідери інновацій та інноваційні скаути з глобальних корпорацій матимуть можливість поділитися своїм досвідом роботи з технологічними стартапами у формі 30-хвилинного виступу, виставкового стенду, панельної дискусії або головування на саміті, що забезпечить широку поінформованість та підтримає конструктивні дискусії під час конференції.

Детальніше про подію читайте тут: https://whysummits.com/the-future-of-ukraine-summit-berlin-2023/