+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

7 непотрібних щоденних дій, які заважають вам покращити життя

7 непотрібних щоденних дій, які заважають вам покращити життя

Людина завжди прагне до позитивних змін, але часто навіть не усвідомлює, що сама блокує процес їхнього настання. Яким чином? Все відбувається дуже просто: покращити життя заважають деякі звичні щоденні дії, які «з’їдають» багато енергії та знижують продуктивність. Запитайте себе, що з цього переліку стосується вас? 

Отже, щоб розірвати замкнене коло і зробити перший крок до приємних змін, потрібно припинити робити наступне:

1. Жити віртуальним життям

Серіали, реаліті-шоу, соцмережі – все це не приносить ніякої користі і краде час, який ви могли би провести з рідними. Замість лайка красивій картинці з цитатою про сім’ю краще зайвий раз обійміть свою дитину.

покращити життя

2. Думати тільки про майбутнє, не цінуючи теперішню мить

Мріяти, звичайно, треба, але наше життя – це те, що відбувається просто зараз! Навчіться насолоджуватися маленькими радощами і цінуйте те, що маєте тепер, щоб потім не жалкувати за тим, що у вас було колись.

покращити життя
3. Відкладати прийняття рішень

Дуже часто виконання якоїсь дії потребує значно менше часу, ніж прийняття рішення цю дію зробити. Не варто надто довго обирати варіанти або робити ще гірше – не обирати взагалі. Ви ніколи не дізнаєтесь, яким буде результат, якщо не спробуєте!


4. Погоджуватись на те, що вас обтяжує

Якщо у вас немає часу робити ту чи іншу послугу знайомим або брати участь у нецікавих проектах – відмовляйтеся. Життя не таке довге, щоб брати на себе непотрібні зобов’язання і піддаватися на чиїсь маніпуляції. Навчіться казати «Ні!»

5. Купувати те, що вам не потрібно

Нав’язування все нових і нових товарів та послуг покупцям – це всього лише маркетинговий хід, звичний для сучасного споживацького суспільства. Пам’ятайте, що найкращі речі в житті даються нам безкоштовно – любов, дружба, щирий сміх дитини, відданість домашнього улюбленця… А всього іншого для щастя потрібно не так вже й багато.

Читайте також: Три правила європейок, до яких мають дослухатися українські жінки

6. Пліткувати

Не варто витрачати дорогоцінну енергію на вибудовування домислів та теорій про ваших знайомих. Тим більше, якщо вам невідомий реальний стан справ! Замість того, щоб зосереджуватись на чужому житті, спробуйте змінити на краще своє.

покращити життя

7. Завантажувати себе постійною активністю

Людський організм не може працювати безперервно, тому відпочинок йому просто життєво необхідний! Не намагайтеся зробити все і зразу, залишайте хоча би кілька хвилин на день для релаксу і перебування наодинці з власними думками.

Ну як, впізнали себе? Отож-бо й воно. Терміново змінюйте спосіб мислення і рухайтеся вперед – до кращого життя!

За матеріалами