+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

7 міфів про щастя: що насправді заважає тобі бути щасливою

7 міфів про щастя: що насправді заважає тобі бути щасливою

Якщо тобі постійно здається, що для щастя чогось не вистачає, проаналізуй свою поведінку з точки зору психолога Соні Любомирські. Вона відповідає на всі запитання і змушує задуматися про те, що щастя – в нас самих. Потрібно просто навчитися його приймати.  

  • Міф №1: Я буду щаслива тоді, коли зустріну Того Самого Чоловіка

Реальність: З початком нових відносин гормони радості дійсно почнуть танцювати, що призведе до періоду абсолютного щастя. Однак навіть при ідеальному розвитку відносин через 2 роки рівень щастя знижується. Ти повинна бути готова до того, що не закоханість робить тебе щасливою. Інакше доведеться міняти партнерів кожні 2 роки.

Реальність: Так, будеш, але не так довго, як тобі здається. Набагато більш нещасною ти відчуєш себе, якщо спробуєш рятувати союз, що руйнується на очах.

7 міфів про щастя

7 міфів про щастя © pixabay
  • Міф №3: Я буду щаслива, коли у мене з’являться діти

Реальність: Ось це вже зовсім утопія. Як би тобі не хотілося обніматися з рожевощоким карапузом, відповідальність, недосипання, нерви і додаткові витрати довгий час не дадуть тобі відчувати себе абсолютно щасливою. І, до речі, не тільки тобі, але і всім членам сім’ї.

  • Міф №4: Я не можу бути щаслива поки самотня

Реальність: За даними досліджень, рівень щастя одинаків нічим не відрізняється від рівня щастя сімейних людей. Живи тут і зараз і припини мріяти про чарівне рожеве завтра.

7 міфів про щастя

7 міфів про щастя © pixabay
  • Міф №5: Я буду щаслива, коли знайду роботу своєї мрії

Реальність: Уявна робота твоєї мрії заважає тобі бути щасливою вже сьогодні. Ти знаєш, чим хочеш займатися? Тоді роби невеликі кроки у напрямку до своєї мети, але не потрібно мріяти про вигадане майбутнє.

  • Міф №6: Я буду щаслива, коли розбагатію

Реальність: Знаєш вираз “багаті теж плачуть”? Так ось, рівень матеріального забезпечення ніяк не впливає на рівень щастя. Те, що у тебе з’явиться новий айфон або нова шуба, тільки в мріях робить тебе щасливішою. Насправді щастя не ховається в матеріальних благах – воно в твоєму настрої і звичці дивитися на світ.

7 міфів про щастя

7 міфів про щастя © pixabay
  • Міф №7: Я не можу бути щаслива, тому що кращі роки вже позаду

Реальність: Ніхто не знає, які роки в твоєму житті – найщасливіші. Молодість абсолютно не синонім слова щастя.

 

Джерело