+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

6 поширених помилок на співбесідах

6 поширених помилок на співбесідах

Зміна роботи – дуже відповідальний крок для кожної людини. Не важливо, йдеш ти сама або тебе попросили, важливо тільки одне – чи готова ти до пошуку нової роботи. 

Незважаючи на те, що твоє резюме зразок ідеалу, а досягненням в професії позаздрив би сам Ілон Маск, навички проходження співбесід необхідно перевірити навіть тим, хто впевнений у собі на 1000%.

Ми допоможемо тобі і розповімо про найпоширеніші помилки на співбесідах.


6 поширених помилок на співбесідах


  1. Ти не ставиш питання. Про внутрішню політику компанії і про правила, які змушують посивіти кожного працівника, розповідають тільки через час. Не полінуйся поставити питання і уточнюй навіть найнесподіваніші дрібниці. Так, наявність паперових рушників в убиральні – теж важливо!
  2. Ти багато розповідаєш про колишнього начальника. Розпускати плітки і розповідати про те, що твій колишній начальник той ще мудак – не найкраща тема для співбесіди. Ну, а співати йому дифірамби теж не ок. Тримайся спокійніше і буде тобі щастя!
  3. Ти применшуєш свої заслуги. Ніколи не говори, що можеш робити все, але і не забувай про те, що реально вмієш. Применшувати свої заслуги і розповідати про поразки – не варто.
  4. Ти поводишся, як Герміона Грейнджер. Навіть якщо ти була співробітником місяця на старій роботі, це не гарантує того, що ти будеш найрозумнішою і на новій.
  5. Ти говориш занадто багато. Не перетворюйся в людину на батарейках і не змушуй всіх слухати сорокахвилинний монолог про себе. Це складає не найкраще враження.
  6. Ти не знаєш нічого про компанію, в яку прийшла. Менше, що ти можеш зробити – вивчити компанію за відгуками в інтернеті і знати їх головні орієнтири. Немає цих знань – немає і роботи.

Джерело