+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

6 варіантів чоловічих сорочок, які будуть в моді восени

6 варіантів чоловічих сорочок, які будуть в моді восени

Не тільки дівчата стикаються з проблемою “що носити восени”, а й чоловіки. Чоловіча мода не менш вимоглива, ніж жіноча, хоч і має ряд універсальних правил в гармонійному комбінуванні того чи іншого вбрання. Особливо таке питання стає актуальним для чоловіка, коли від нього вимагається діловий стиль.

Перше, що спадає на думку – біла сорочка. Звичайно, без неї діловий стиль не може існувати, але якщо твій чоловік бажає виглядати стильно, потрібно розібратися з різними моделями сорочок. Ну а які сорочки будуть актуальні цієї осені, тобі розповість український бренд White Dog Studio. Вони доводять, що цей предмет чоловічого гардеробу може і повинен бути різноманітним.

Сорочка з деніму. Якщо діловий стиль твого чоловіка не має ніяких обмежень, тоді придивися до моделей з деніму. Джинсові сорочки темного кольору – must-have осені не тільки дівчат, але й чоловіків.

Сорочки чоловічі

Сорочка-дощовик. Універсальний, практичний і дуже стильний варіант сорочки, який також послужить верхнім одягом на осінь. Дизайнери українського бренду рекомендують носити такі варіанти сорочок і як верхній одяг, наприклад, поверх лаконічного гольфу або футболки-поло.

Сорочки чоловічі

Класична біла сорочка. Діловий стиль неможливо уявити без лаконічної білої сорочки. Подібну модель сорочки модно буде поєднувати з пастельними відтінками брюк і жакетів.

Сорочки чоловічі

Сорочка без коміра. Якщо твій хлопець втомився від класичних варіантів сорочок, тоді вибирай більш незвичайний варіант – сорочку без коміра. Її можна носити не тільки в діловому стилі, але і з повсякденним, при цьому комбінуючи з футболками або водолазками.

Сорочки чоловічі


Сорочка з принтом. Різний принт давно вже вийшов з розряду жіночих. До того ж принт – це не тільки квіткові малюнки. Дрібні лінії або розсип можуть бути доречні навіть в офісі без суворого дрес-коду.

Сорочки чоловічі

Сорочка пастельного кольору. Сорочка традиційного блакитного кольору – must-have чоловічого гардеробу. Навіть якщо на роботі немає особливого дрес-коду, така модель необхідна для виходів у світ і заходів.

Сорочки чоловічі