Ганна Крисюк висадила іменне дерево журналу БізнесWoman

Власниця журналу БізнесWoman, ініціаторка проекту “Озеленення України” Ганна Крисюк на території унікального українського проекту “Добропарк” висадила іменне дерево глянцю. Дане висадження відбулось у знак підтримки глобальної ініціативи із висадження дерев.

“Сьогодні, 21 березня вся Україна мала висаджувати дерева у рамках глобального екологічного проекту “Озеленення України”, але у зв’язку із ситуацією, спричиненою загрозою поширення нового коронавірусу Covid-2019, було прийнято рішення перенести висадку дерев на осінь 2020 року. Проте, дотримуючись всіх необхідних рекомендацій для висадження дерев від експертів проекту, а також технік безпеки під час карантину, мною було висаджено іменне дерево міжнародного глянцевого журналу БізнесWoman. Оскільки наш глянець має мережу розповсюдження у 27 країнах світу – саме 27 іменних дерев глянцю буде висаджено по Україні. Озеленюймо Україну і всім міцного здоров’я”, – ділиться Ганна Крисюк.

Мета проекту “Озеленення України” – привернути увагу до необхідності відновлення екосистем України і світу. Створити колективну українську історію успіху, щоб показати собі і цілому світу, що ми вміємо об’єднувати бізнес, владу, громаду і ЗМІ. Створення позитивного іміджу України у світі.

Телефонна гаряча лінія: (050) 663 01 32

Офіційний телеграм-канал: https://t.me/greeningukraine