+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ганна Крисюк висадила іменне дерево журналу БізнесWoman

Ганна Крисюк висадила іменне дерево журналу БізнесWoman

Власниця журналу БізнесWoman, ініціаторка проекту “Озеленення України” Ганна Крисюк на території унікального українського проекту “Добропарк” висадила іменне дерево глянцю. Дане висадження відбулось у знак підтримки глобальної ініціативи із висадження дерев.

“Сьогодні, 21 березня вся Україна мала висаджувати дерева у рамках глобального екологічного проекту “Озеленення України”, але у зв’язку із ситуацією, спричиненою загрозою поширення нового коронавірусу Covid-2019, було прийнято рішення перенести висадку дерев на осінь 2020 року. Проте, дотримуючись всіх необхідних рекомендацій для висадження дерев від експертів проекту, а також технік безпеки під час карантину, мною було висаджено іменне дерево міжнародного глянцевого журналу БізнесWoman. Оскільки наш глянець має мережу розповсюдження у 27 країнах світу – саме 27 іменних дерев глянцю буде висаджено по Україні. Озеленюймо Україну і всім міцного здоров’я”, – ділиться Ганна Крисюк.

Мета проекту “Озеленення України” – привернути увагу до необхідності відновлення екосистем України і світу. Створити колективну українську історію успіху, щоб показати собі і цілому світу, що ми вміємо об’єднувати бізнес, владу, громаду і ЗМІ. Створення позитивного іміджу України у світі.

Телефонна гаряча лінія: (050) 663 01 32

Офіційний телеграм-канал: https://t.me/greeningukraine