+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

5 типових помилок бізнесу при виході на нові ринки

5 типових помилок бізнесу при виході на нові ринки

Вихід на нові ринки – приваблива ідея для бізнесу, але до цього питання варто підійти серйозно і проаналізувати помилки, які часто зустрічаються в цьому процесі.

Внутрішня неготовність компанії

Для успішного підкорення нового ринку компанія повинна як мінімум вирішити нагальні проблеми, оптимізувати виробництво, налагодити чітку управлінську структуру і т. д. Вихід на новий ринок – це стрес-тест для бізнесу, при якому проявлять себе все нечіткості в управлінні, вилізуть боком усі вузькі місця на виробництві. Тому перше правило виходу на новий ринок – розібратися з тим, що відбувається в компанії.

Ігнорування специфіки ринку

Чим далі ви замахнетеся у своїх планах, тим більше часу ви повинні приділити вивченню ринку та його загальних особливостей. Є загальновідомі особливості тих чи інших ринків, але навіть специфічна дрібниця, якої підприємець може просто не знати, легко здатна занапастити всю затію.

Неправильне позиціонування на ринку

Вивчення ринку має бути логічним продовженням вивчення регіональної специфіки. Те, що працює на одному ринку, взагалі не обов’язково спрацює на іншому, де діють інші гравці, свої правила і закони. Від того, які аспекти вашого бренду будуть акцентовані, залежить те, як ваш продукт почне свій шлях на ринку.

Невдалий час

Ще один параметр, який ви повинні враховувати, – це наскільки своєчасною буде ваша пропозиція на ринку, що вас цікавить. Неправильно вивчивши його, ви можете прийти туди зі своєю продукцією занадто рано, або, навпаки, спізнитися.

Відсутність реклами

Будучи чужаком у новому бізнес-просторі, ви повинні бути помітними ще до виходу на ринок, а PR має стати вашим головним інструментом.