+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

5 складових успіху будь-якого бізнес-проєкту

5 складових успіху будь-якого бізнес-проєкту

Кожен із підприємців знаходить власні ключі для успішного розвитку своєї компанії. Але є декілька must-have елементів для будь-якого бізнесу.

Планування. Цей елемент дозволяє завчасно структурувати/пріоритезувати завдання і мету. Плануйте кожен тиждень за день до його початку. Дві-три години, витрачені на таку «артпідготовку», допомагають налаштуватися на правильну хвилю, подумки уявити, як, коли й що потрібно робити, а в понеділок із самого ранку рухатися відповідно до заданого плану, не витрачаючи часу на те, щоб згадати раніше заплановане.

Дедлайни. Проєкт без дедлайну – провалений проєкт. Якщо немає фінальної точки звіряння, не буде й результату. Час – непоправний ресурс, тому потрібно летіти ракетою до поставленої мети в межах конкретно встановленого таймінгу.

Фіксація. Успішний підприємець просто зобов’язаний фіксувати вхідні завдання. Фіксація має бути максимально простою та швидкою. Кожного дня ми спостерігаємо лавиноподібний потік вхідної інформації. Щоб не потонути в цій лавині, доводиться фіксувати найважливішу інформацію часто без допомоги асистента й моментально реагувати на вхідний запит.

Реакція. Швидкість прийняття рішення важливіше, ніж саме рішення. Світ рухається невблаганно швидко: тоді, коли італійський дизайнер малює моделі нової колекції осінь/зима для показу в Мілані, у Китаї ці ж моделі виходять у продаж. Полотно часу стискається, клієнти/партнери вимагають рішень ще до того, як озвучать проблему.

Гармонія з Всесвітом. Як би це не звучало, але у Всесвіті все перебуває в гармонії: енергія змінюється на енергію. Щоб щось отримати, потрібно чимось пожертвувати, інакше цей механізм не працює. Виробляйте у своєму бізнесі непорушні бенчмарки, виховуйте команду ідеологічно, формуйте правила, не підвладні часу.