+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

5 причин почати бізнес просто зараз

5 причин почати бізнес просто зараз

Чи варто починати свій бізнес під час кризи? Ось декілька причин, які зіграють вам на руку, якщо ви вирішите відкрити свою справу вже зараз.

1. Все дешевше.

Під час кризи падають ціни на нерухомість, оренду приміщень і обладнання, знижується рівень оплати праці. Вам, як підприємцю, це буде дуже вигідно.

2. Широкий вибір кадрів.

Криза породжує безробіття. Сьогодні катастрофічно зросла кількість людей, що втратили роботу під час карантину. І вам, як власнику, буде надано набагато більший вибір фахівців. Ви можете найняти тих співробітників, які до кризи мали хорошу роботу і не думали її змінювати. До того ж, ви зможете укласти з ними контракт на більш вигідних для себе умовах.

3. Зниження рівня конкуренції.

Під час кризи компанії банкрутують, бізнес — згортається. Якщо ви шукали сприятливий момент для виходу на ринок, то, можливо, саме зараз його час. Багато компаній чекають подібних умов, щоб увірватися на бізнес-арену, і виграють. Adidas, Puma, Lego, Pepsi, Burger King, Microsoft — серед них.

4. Легше знайти клієнтів.

Щоб залишитися на плаву у важкі часи, бізнесмени часто переглядають партнерські відносини. Запропонувавши більш зручні умови співпраці, ви з більшою ймовірністю зможете укласти вигідну угоду.

5. Інтерес інвесторів.

Люди, які знають як працюють гроші, розглядають кризу, як шанс вдалої інвестиції в перспективний бізнес. Вклавши меншу від звичайної суми в новий проєкт, інвестор, при розумному підході, з часом отримує хороший бізнес у вже стабільних економічних умовах.