+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

5 простих кроків, щоб бути ближче до екологічного і стійкого beauty-світу

5 простих кроків, щоб бути ближче до екологічного і стійкого beauty-світу

Новаторські погляди останніх років знамениті дискусіями на такі теми, як стать, раса, стійкість, здоров’я, навколишнє середовище та ін. Ці ідеї швидко переросли в гучні слогани “стійкі тенденції” і “усвідомлене споживання”. Вони, в свою чергу, торкнулися переосмислення fashion-індустрії, руйнування стереотипів краси, а також виникнення світового інтересу до спецтеми Green Beauty.

Інклюзивні та екологічно чисті продукти допомагають просувати ідею еко-трендів. Але більша частина індустрії краси все ще є однією з основних причин забруднення Світового океану і повітря. Вважається, що з 275 млн тонн пластикових відходів, що викидаються щорічно, 10% — упаковки від косметики.

Щоб спільним шляхом почати виправляти таку статистику, tochka.net ділиться рекомендаціями, як легко можна стати ближче до екологічного і стійкого режиму краси.

 1. Використовуй мультизадачні продукти

Помада підійде для губ і щік, а палітра тіней ідеальна для макіяжу очей та контурінгу. Як мінімум, такі гібридні б’юті-продукти допомагають економити гроші і час. А якщо говорити про те, що ми прагнемо бути ближче до екологічності та стійкості, то тут головною ідеєю стає відмова від великої кількості упаковок (бо навіть ті варіанти, що переробляються, негативно відбиваються на навколишньому середовищі).https://giphy.com/embed/h2TzGHKUa4WC0I3vQX

 1. Шукай правильні упаковки

Знати з чого зроблений твій гідрогелевий крем глибокого зволоження і які модні рослини є в складі твоєї косметики повинна кожна. Але якщо ти прагнеш до екологічного стилю життя, то і приділяти не меншу увагу потрібно упаковці придбаних товарів.

Не хочемо нікого засмучувати, але написи “екологічно”, “не токсичне”, а також “справжній біопластик” не завжди є гарантією того, що ти купуєш продукт в упаковці, яку можна переробити. Тобі не потрібно знати всі тонкощі упаковок продуктів, що виробляються. А розібратися з тим, які з них можна віднести на вторинну переробку не складе особливих труднощів.

Головне, що тобі потрібно запам’ятати — які упаковки вважаються придатними до переробки. Для цього звертай увагу на знак ресайклінгу. Серед упаковок, що перероблюються виділяють:

 • скляні тари
 • Tetra Pak
 • упаковки з маркуванням 1,2,5,6

Не підлягають переробці:

 • аерозольні балони
 • маркування 3,4,7
 • упаковки з комбінованих матеріалів
 • пластик без маркування
 1. Користуйся багаторазовими бритвами

Одноразові бритви зроблені з дешевого пластику, який не відноситься до списку того, що перероблюється. Замінити їх можна багаторазовими моделями, зробленими з нержавіючої сталі. Або, наприклад, почни користуватися епілятором (його, до речі, теж можна буде здати на переробку).https://giphy.com/embed/l41YgALk2Ya9v3gLC

 1. Вибирай правильні засоби інтимної гігієни

Тут особливої ​​уваги потребує тема того, чим ти звикла користуватися під час менструації. Безсумнівно, всі ми знаємо про очевидну зручність одноразових засобів гігієни під час менструації. Але багаторазові варіанти можуть допомогти бути ближче до ідеї еко-активізму, а крім того, це допоможе трохи економити.

Сучасні виробники пропонують відмінні альтернативні варіанти — від багаторазових прокладок і менструальної чаші, до “розумних” трусів. Почати можна, як мінімум, з відмови від тампонів з пластиковими аплікаторами (його можна замінити на багаторазовий). Або, ти можеш обзавестися менструальною чашею з гіпоалергенного медичного силікону.https://giphy.com/embed/3oKIPeEj29gTyU2TWE

 1. Відмовся від одноразових масок

За останній рік, захисна маска для обличчя стала головним і найбільш популярним аксесуаром у всьому світі. Екологічні групи стверджують, що одноразові медичні маски вже встигли заповнити пляжі і стежки Гонконгу.

Велика кількість таких масок не підлягають утилізації. Для того, щоб виправити цю ситуацію, краще придбай кілька багаторазових масок з натуральних тканин.