+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

5 фільмів, які допоможуть створити власний бізнес

5 фільмів, які допоможуть створити власний бізнес

Фільми не тільки допомагають цікаво проводити дозвілля, деякі з них – справжні енциклопедії бізнесу. Пропонуємо добірку корисних фільмів, які відкривають завісу світу бізнесу.

«Корпорація»

Цей документальний фільм розкриває секрети, за допомогою яких великі корпорації маніпулюють свідомістю клієнтів. У картині розкриваються деталі зародження і розвитку сучасних мастодонтів бізнесу, пояснюється, за допомогою чого вони впливають на суспільство і як не повторити їхніх помилок.

«Далласький клуб покупців»

Фільм вважають екранізованою енциклопедією з продажів. Історія заснована на реальних подіях 1980-х років. Головний герой дізнається, що хворий на СНІД, проте опускати руки, а тим більше помирати, він не збирається. Під час боротьби за своє життя він створює успішний підпільний бізнес з продажу альтернативних ліків від хвороби.

«Джой»

Якщо в житті позбутися практично всього, крім невгамовної спраги успіху, якщо відступати вже нікуди, що залишається? У випадку з головною героїнею фільму — тільки побудувати багатомільйонний бізнес.

«Тінейджер на мільярд»

Заповзятливий тайський підліток Топ може стати зразком наслідування навіть для запеклих підприємців. Крім стандартної смуги невдачі, яка зазвичай переслідує багатьох стартаперів, у нього є ще одна вагома проблема – молодий вік, через який світ сприймає його несерйозно. Топ нехтує навчанням заради бізнесу, потрапляє в борги, наривається на неприємності, але в підсумку досягає успіху, ставши мільярдером.

«Атлант розправив плечі»

Кіноверсія відомого однойменного роману Айн Ренд. У картині розповідають про те, як бізнес може протистояти жорстокому світові влади та політики. Фільм буде цікаво переглянути, щоби бути обережним в ситуаціях гострої конкуренції та вчитися враховувати деталі внутрішніх процесів бізнесу.