+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

5 фільмів про бізнес, засновані на реальних подіях

5 фільмів про бізнес, засновані на реальних подіях

«Джобс»

Фільм про мрійника, одинака та бунтаря, засновника компанії Apple – Стіва Джобса. Стрічка показує шлях Джобса до успіху, розкриваючи деталі його життя, яке було наповнене як стрімкими успіхами, так і болісними падіннями.

«Вовк з Уолл-Стріт»

У фільмі показана реальна історія успіху всесвітньо відомого бізнес-коуча, Джордана Белфорта. Головний герой пережив кілька серйозних злетів та падінь, став біржовим брокером, згодом створив власну компанію. І саме тому фільм цінний. Що б ми не ставили на перший план у своєму житті, про власну особистість і її таємниці забувати не можна, чим би ви не займалися.

«Далласький клуб покупців»

Фільм вважають екранізованою енциклопедією з продажів, тому стрічка буде цікава для усіх, хто має відношення до комерції. Історія заснована на реальних подіях 1980-х років. Головний герой дізнається, що хворий на СНІД, проте опускати руки, а тим більше помирати, він не збирається. Під час боротьби за своє життя Рон Вудруф створює успішний підпільний бізнес з продажу альтернативних ліків від хвороби.

«Пірати Кремнієвої долини»

Історія створення та протистояння двох гігантів комп’ютерної індустрії – Microsoft та Apple. В сюжеті розкриті утопічні на той час ідеї геніїв – Стіва Джобса та Білла Гейтса, моменти розвитку їхнього бізнесу, а також війна компаній та відчайдушні рішення для перемоги.

«Соціальна мережа»

У фільмі показали реальну історію творців соціальної мережі Facebook та життя студента Гарварду Марка Цукерберга. Він зумів, ще будучи студентом, створити гігантську соцмережу, якою користуються мільйони людей в усьому світі. Ця історія вчить наполегливості та не втрачати віру в успіх своєї справи.