+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

5 найромантичніших місць в містах України

5 найромантичніших місць в містах України

Уже через півтора тижні українці будуть відзначати одне із найромантичніших свят – День святого Валентина. Якщо ти хочеш подарувати незабутній день свому коханому, рекомендуємо вже зараз вибрати місто і місце, куди ви підете вдвох. Редакція tochka.net наводить перелік найромантичніших місць в містах України. Читай і вибирай, де провести День закоханих. 

  • Найромантичніші місця в Україні: Острів закоханих в Тернополі

Одним з найромантичніших місць в Тернополі вважається острів закоханих, розташований посеред міського ставу. На нього можна дістатися по мосту або ж на човні. Зазначимо, що острів закоханих створений штучно, його насипали, коли відновлювали ставок після Другої світової війни. З цим островом пов’язана легенда, вважається, якщо закохані будуть пильно вдивлятися в воду, то зможуть побачити своє майбутнє. Біля острова знаходиться парк і популярна серед городян прогулянкова зона.

  • Найромантичніші місця в Україні: Міст закоханих в Києві

У центрі столиці між Маріїнським і Хрещатим парками розташований міст закоханих, побудований в 1910 році за проектом Євгена Патона. Зазначимо, що цей міст має ще кілька неофіційних назв: Парковий, Поцілунковий, місток Закоханих, малий міст Патона, міст самогубців, Чортів. Останню з перерахованих назв міст отримав через те, що при сильному вітрі дуже розгойдувався і городяни боялися по ньому ходити. В період революції і війни він дуже постраждав, а в міжвоєнний час його розібрали городяни на дрова і деякий час міст був лише залізним скелетом. Після війни в період відновлення Києва було поновлено і міст. У 1983 році була проведена повна реконструкція моста, старі залізні конструкції замінили новими сталевими. Назву “Міст самогубців” він отримав через те, що з нього зіскочив безнадійно закоханий юнак, поцелунковим мостом його називають, у зв’язку з легендою, яка свідчить, якщо на цьому мосту когось поцілувати, то можна назавжди залишитися в його серці. До речі, перед мостом встановлено пам’ятник “Історія кохання”, присвячений історії кохання італійського солдата Луїджі Педутто і українки Мокрини Юрзук. Вони познайомилися в 1943 році в таборі військовополонених, але потім вони були надовго розлучені. Зустрілися вони тільки в 2004 році.

  • Найромантичніші місця в Україні: Французький бульвар в Харкові

Для того, щоб провести день закоханих біля Ейфелевої вежі не варто летіти в Париж, оскільки зменшена 35-метрова копія французької пам’ятки є і в Харкові. Так, на перетині вулиці Академіка Павлова і Салтівського шосе в 2012 році з’явилася Ейфелева вежа. Вона досить лаконічно влилася в загальний інтер’єр Французького бульвару у серці Харкова. Біля її підніжжя працює невеликий кафетерій, де закохані пари можуть порадувати себе запашною кавою. Сходи ведуть на другий ярус вежі, звідки відкривається чарівний, особливо ввечері, вид на околиці. Вежу підсвічують десятки лампочок і світлодіодів. Також в Харкові є пам’ятник закоханим, який в літній час функціонує, як фонтан.

  • Найромантичніші місця в Україні: Італійський дворик в Одесі

Одеса підкорює своїми затишними двориками, тому не дивно, що один з них вважається найромантичнішим місцем у місті. Італійський дворик знаходиться недалеко від тещі моста і колонади. З нього відкривається чудова панорама на Чорне море. Також тут встановлено велике серце, на яке всі закохані вішають замки, щоб відносини були завжди теплими і щирими.

  • Найромантичніші місця в Україні: Вулиця Ференца Ліста у Львові

Якщо звернути з Театральної вулиці в невеликий провулок, то можна опинитися в одному з романтичних куточків старого Львова. Невелика алея між будинками, по якій ступали дійсно уражені любов’ю люди. Як свідчить міська легенда, один місцевий чоловік настільки закохався в англійку, що виклав бруківкою вуличку. Вона так схожа на променад Лондона, що красуні таке рішення припало до смаку, і вона залишилася у Львові.