+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

30 найпопулярніших інфлюенсерів України за версією Forbes

30 найпопулярніших інфлюенсерів України за версією Forbes

Forbes оприлюднив Рейтинг найвпливовіших інфлюенсерів України до переліку якого не входять політики та представники шоубізнесу.

Рейтинг створювався на основі таких двох показників як загальна кількість підписників у чотирьох основних соціальних мережах та долі залучення авдиторії, взятих з рівною вагою. Залученням вважається відсоток авдиторії, що реагувала на пости в YouTube та Instagram лайком або коментарем у середньому за три місяці.

До переліку топ-30 інфлюенсерів включено лідерів у абсолютно різних сферах, які мають понад 1 млн підписників. До рейтингу не були включені українські політики чи представники шоубізнесу. Всі показники розраховані станом на вересень 2020 року.

Перше місце у топ-30 віддали YouTube каналам Kids Diana Show та Kids Roma Show. Авторами виступають батьки дітей Володимир та Олена, які зняли сотні відео про своїх дітей, але так і не розкрили своїх прізвищ. Вони старанно оберігають власну приватність навіть після укладення контракту з американським стартапом Pocket. watch., що спеціалізується на контенті покоління «альфа» – дітей, тобто тих, хто народилися після 2010 року.

Kids Diana Show, Kids Roma Show

Другу сходинку отримала українська блогерка Альона Венум, що веде свій канал з 2015 року. На початку вересня 2020-го у неї було 5,55 млн підписників на YouTube. Інфлюенсерка стала обличчям колекції помад від Bourjois і знялася в рекламі Maybelline New York. Третє місце також належить дітям, що є героями каналів Miss Katy та Mister Max. Сім’я Федорук з Одеси , що наразі проживає в Лондоні, знімає про сімейні подорожі, різноманітні челенджі та прості буденні справи.

До списку українських інфлюенсерів також потрапили відомі мандрівники Антом Птушкін (4 сходинка) та Дмитро Комаров (23 сходинка). Найвпливовішими спортсменами стали Олександр Усик та Василь Ломаченко, які займають спільну 28 сходинку. Відомі ілізіоністи Magic Five (6-та сходинка) на своєму YouTube‑каналі, який існує з 2016 року, показують трюки майже 8 млн підписників, а також мають магазин Wondermaker Shop із брендованим реквізитом для фокусів.

Дмитро Комаров (зліва) та Антон Птушкін (справа) впливові мандівники за версією Forbes

Сфера кулінарії у рейтигну належить Ользі Матвій (27-а сходинка), а журналістику представляє Дмитро Гордон (29 сходинка). До топ-30 інфлюенсерів України станом на вересень 2020 року потрапив і бізнесмен Євген Черняк.