+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

3 когнітивних упередження, які вдало використовують в маркетингу

3 когнітивних упередження, які вдало використовують в маркетингу

Люди схильні до когнітивних упереджень — систематичних помилок мислення, які заважають приймати раціональні рішення. Як бізнес може використовувати когнітивні упередження для ефективного маркетингу?

Упередженість підтвердження

Людина часто шукає підтвердження власних думок і переконань. Крім того, вона схильна інтерпретувати події зі своєї точки зору, навіть якщо це тлумачення буде помилковим. Якщо потенційний клієнт бачить в рекламі підтвердження своїх думок, він буде більш лояльний до товару. Вивчіть покупців, проаналізуйте їх потреби та переконання — і запропонуйте розв’язати проблеми за допомогою свого продукту.

Ефект приєднання до більшості

Люди — соціальні істоти, вони хочуть бути частиною спільноти. Ефект приєднання до більшості проявляється в тому, що популярність ідей або товарів збільшується в міру того, як їх приймає все більше людей. Коли ми бачимо багато позитивних відгуків про продукт, то хочемо купити його охочіше. Використовуйте думки чинних клієнтів, щоб залучити нових користувачів, наприклад пропонуйте знижку за відгук. Покажіть потенційним покупцям, що ваш товар приносить користь.

Перевага нульового ризику

Люди не люблять ризикувати, тому дайте їм гарантії: запропонуйте безкоштовний тестовий період або повне повернення грошей, якщо товар не буде відповідати очікуванням користувачів. Так клієнту буде легше розлучитися з грошима і купити ваш продукт. Акцентуйте увагу на тому, що ви впевнені в якості товару і пропонуєте клієнтам ті або інші гарантії.