+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

27 лютого пройде ІІ Всеукраїнська премія «Кращий GR спеціаліст 2018 року»

27 лютого пройде ІІ Всеукраїнська премія «Кращий GR спеціаліст 2018 року»

2019 рік – важливий рік для тих, хто шукає діалогу з владою! Україну чекають не просто вибори Президента та Парламенту! Ряд суттєвих законопроектів та міжнародні діалоги у турбулентному світі! Відтоді Українській асоціації професіоналів у сфері GR та лобістів потрібно потужно працювати для досягнення поставлених цілей. 

27 лютого 2019 року о 18:00 год в ресторані Not Only Fish (м. Київ, вул. Велика Васильківська 94) Українська асоціація професіоналів у сфері GR та лобістів проведе ІІ Всеукраїнську премію «Кращий GR спеціаліст 2018 року», яка є Всеукраїнською незалежною премією за найвищі професійні досягнення у сфері відносин з урядом.

Метою премії «Кращий GR-спеціаліст року» є розвиток відкритої та прозорої діяльності представників сфери GR, дотримання етичних правил та міжнародних стандартів комунікації у своїй професійній діяльності шляхом популяризації їх професійних досягнень, практичних справ, через підвищення значущості фахівців у вітчизняному бізнесі та підвищення позитивного сприйняття GR-спеціалістів в українському суспільстві.

Завдання премії «Кращий GR-спеціаліст року» об’єднати корпоративних професіоналів та профільні організації, що практикують в сфері Government Relations, Public Affairs, Public Advocacy з метою представництва інтересів бізнесу в діалозі з органами влади, та висвітлити їх професійні досягнення для отримання загальнонаціонального визнання та подальшого розвитку цього перспективного напряму роботи в Україні.

Також під час зустрічі ми:

  • Приймемо пропозиції щодо нових членів Правління 2019
  • Встановимо плани щодо конференції у Ізраїлі
  • Проведемо продуктивний  вечірній нетвокінг
  • Обміняємося думками з представниками влади

Церемонія нагородження фахівців відбуватиметься у  наступних номінаціях:

  • Найкращий адвокаційний кейс року
  • Найефективніша профільна асоціація року
  • Вагомий внесок у розвиток галузі
  • Галузевий прорив року

Взяти участь у номінації  «Кращий GR спеціаліст року» можуть фахівці, які представляють компанії, профільні Асоціації, окремі представники сфери GR, PR, Public Advocacy, Government and Public Affairs, заповнивши відповідну анкету на сайті.
Приклади практичних кейсів до участі у номінаціях приймаються до 8 лютого.

Детальну інформацію про умови участі у Премії,  можна дізнатися на сайті Асоціації.