+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

25 травня відбудеться онлайн-форум «Business Woman 2020»

25 травня відбудеться онлайн-форум «Business Woman 2020»

25 травня 2020 року відбудеться міжнародний онлайн-форум «Business Woman 2020». Даний захід є щорічним і цьогоріч пройде вже вчетверте.

Організатором «Business Woman 2020» виступає міжнародний глянцевий журнал «Business Woman».

Світ більше не буде колишнім. Пандемія, спад на світових ринках, повсюдний перехід в онлайн – криза-2020 неминуче призведе до зламу старих бізнес-моделей і поведінкових патернів. Настав час будувати новий світ і участь жінок у цьому процесі актуальна як ніколи!

Тема онлайн-заходу: Роль жінки у вирішенні глобальних викликів.

Секція №1: «Політика, міжнародна дипломатія та екологічна безпека».

Секція №2: «Бізнес. Соціальна відповідальність».

«На «Business Woman 2020» працюватимуть кілька онлайн-сцен, де вас чекають виступи провідних експертів, панельні дискусії на актуальні теми і спільна генерація ідей щодо виходу з кризи. Ми зберемо на форумі фахівців з найрізноманітніших сфер, щоб за допомогою колективного розуму сформувати нову парадигму життя в умовах змін, які переживає світ в 2020 році», – ділиться організатор заходу Ганна Крисюк.

BUSINESS WOMAN

Онлайн-форум об’єднає учасників з усієї країни та світу незалежно від місця проживання і роду діяльності – в програмі заходу теми, які сьогодні хвилюють кожного. Форум пройде в режимі прямої онлайн-трансляції з можливістю перемикатися між сценами. Дивіться розклад і підключайтеся до перегляду в будь-який момент, щоб побачити виступи, які цікаві саме вам.

Спікерами Форуму виступлять успішні жінки з понад 10-ти країн світу, серед яких представники дипломатичних структур, політикуму, бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, лідери політичних партій, міжнародних фондів та організацій в Україні та світі.

Участь у форумі безкоштовна за умов попередньої реєстрації!

Зареєструватись на форум можна за посиланням!

Щоб заповнити реєстраційний запит на партнерство, переходьте за посиланням.

Інформаційне партнерство та акредитація ЗМІ за посиланням.

Глянець «Business Woman» створений 7 серпня 2014 року. Багаторазово виступав партнером десятка міжнародних бізнес-проектів та форумів, сотні раз інформаційним партнером бізнес-заходів, за участю всесвітньо відомих фінансових гуру. У своїй редакційній політиці журнал бере за пріоритет лобізм і презентацію України у світі через сильних і впливових жінок різних галузей життєдіяльності. Єдиний український глянець, який є акредитованим у Європарламенті. Має мережу поширення у 25-ти країнах світу.

#СПЕЦПРОЕКТ ОНЛАЙН-БЕСІДИ «ПРО ГОЛОВНЕ З ГАННОЮ КРИСЮК»