+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

21 лютого у Львові відбудеться Міжнародна науково-практична конференція

21 лютого у Львові відбудеться Міжнародна науково-практична конференція

Львівська ОДА у тісній співпраці, координації та підтримці з Консультативною місією ЄС в Україні та Бюро економічної безпеки України організовують Міжнародну науково-практичну конференцію: «Запровадження стандартів європейського союзу до зміцнення економічної безпеки України». 

Метою заходу є підвищення спроможності правоохоронних органів та органів державного нагляду України щодо ефективного запобігання, виявлення та розслідування порушень правових актів, які завдають шкоди державному бюджету України та фінансовим інтересам іноземних донорів. 

Цілі конференції: 

  • Надати інформацію про найкращі практики інституцій ЄС, держав-членів ЄС та інших країн у сфері запобігання, виявлення та розслідування серйозних економічних злочинів, які завдають шкоди фінансовим інтересам держави та іноземних донорів.
  • Поділитися практичним досвідом використання інструментів фінансових розслідувань, необхідних для виявлення та розслідування серйозних економічних злочинів, включаючи стратегічний та оперативний аналіз, відстеження віртуальних активів, міжвідомчу співпрацю та транскордонну співпрацю з іноземними партнерами.
  • Поліпшити співпрацю з міжнародними та національними бізнес-асоціаціями шляхом створення ефективного механізму обміну інформацією для виявлення незаконної економічної діяльності на ранніх стадіях.
  • Забезпечити ефективну взаємодію з науковими та освітніми установами у сфері підготовки державних службовців, а також створення інструментів, що сприяють розслідуванню тяжких економічних злочинів.
  • Підтримати зменшення вразливості державних установ у запобіганні, розкритті та розслідуванні тяжких економічних злочинів.

Спікерами та модератори події будуть експерти з багаторічним досвідом роботи в міжнародних організаціях, правоохоронних та контролюючих органах, науково-освітніх організаціях та бізнес-асоціаціях у сфері запобігання та розслідування порушень правових актів, які завдають шкоди фінансовим інтересам України та іноземних держав. 

Учасники: керівництво та експерти Львівської обласної державної адміністрації, Консультативної місії ЄС, правоохоронних органів й органів державного нагляду України та іноземних держав, міжнародних та національних бізнес-асоціацій, науково-освітні установи, відповідальні за забезпечення економічної безпеки Європейського Союзу, держав Європейського Союзу, України та інших країн. 

Міжнародна науково-практична конференція організовується у гібридному форматі. Синхронний переклад українською та англійською мовами. 

Акредитація ЗМІ за номером:

+380950569180 (Тетяна Розвадовська)