+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

17 жовтня по Україні пройде акція з висадження 1 млн дерев

17 жовтня по Україні пройде акція з висадження 1 млн дерев

17 жовтня 2020 року з 9:00 по 18:00 год по всій території України проходитиме Акція з висадження 1 000 000 дерев у рамках глобального екологічного проєкту “Озеленення України”.

Про це сьогодні на пресконференції повідомили організатори проєкту: Сергій Гайдайчук, президент найбільшого в Україні бізнес-клубу “CEO Club Ukraine” та Ганна Крисюк, генеральний директор “Книги рекордів України”. Також участь в пресконференції взяли перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський та голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович. При цьому сторони підписали відповідний Меморандум про співпрацю у рамках проєкту «Озеленення України».

“Висадка дерев – це найпростіший і найдієвіший спосіб боротьби з кліматичними змінами, які відчувають всі. Щоденно ми бачимо, як навколо змінюється клімат. Безумовно, українці завжди можуть стати пліч-о-пліч, коли відчувають якусь зовнішню загрозу.Кліматичні зміни є також великою загрозою проти якої повинен згуртуватися кожен”, – закликав долучитися до проєкту Богдан Боруховський.

Ціль проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни. Сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців.

“Виклики, які сьогодні виникають перед країною, перед людством неможливо подолати окремо державою, бізнесом чи громадянами, – тільки в об’єднанні. Україна повинна показати приклад цілому світу, що ми вміємо об’єднуватись і взаємодіяти з такими глобальними викликами. Ми повинні створити колективну історію успіху, якої так не вистачає нам, українцям”, – поділився Сергій Гайдайчук.

Завдання проєкту “Озеленення України”:

 • Висадити 1 000 000 дерев протягом дня по всій території України.
 • Провести загальнодержавну інформаційну еко-кампанію по висадженні дерев.
 • Сприяти протягом року у висадженні парків та алей.
 • Консолідувати українське суспільство, об’єднавши бізнес, владу, громадськість і ЗМІ довкола природоохоронної, екологічної тематики та сформувати колективну історію успіху українців.
 • Формувати еко-культуру та шанобливе ставлення українців до природи.

“Приємно, що сьогодні відтворення життєдіяльності лісу стає актуальним для суспільства і що саме в рамках проєкту “Озеленення України” вбачається залучення різних верств населення, соціальних груп та ін.. Здавалось би, 1 млн дерев по Україні є невеличкою частинкою, але важливим є те, що вона буде створена руками багатьох громадян з власної ініціативи”, – наголосив Василь Кузьович.

Взяти участь в Акції “1 000 000 дерев за 1 день” можуть всі охочі, висадивши дерево та відправивши фото-підтвердження висадки через просту онлайн-форму на офіційному сайті.

“Від імені нашого оргкомітету хочу подякувати кожному організатору “Озеленення України” на місцях, які погодились про співпрацю відразу ж після оголошення старту ініціативи з висадження дерев. Ми хочемо показати світу, як, здавалось би, за допомогою простої ідеї, якою ти живеш можна залишити на нашій планеті, в нашій красивій Україні малесенький екологічний вклад в майбутнє. Давайте показувати правильний еко-приклад для підростаючого покоління!”, – поділилась Ганна Крисюк.

Статистика:

 • Висаджено понад 30 000 великих дерев віком від 3 років
 • Більше 6 000 робіт дітей взяли участь у конкурсі малюнку
 • З 21 березня відбуваються індивідуальні висадження по всій Україні
 • Підписано 256 Меморандумів про співпрацю
 • Участь у проєкті беруть всі області
 • Висаджується 13 видів дерев

Детальніше про реалізацію Акції з висадження дерев 17 жовтня дивіться у відео.