+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

13-15 квітня 2018 року вперше в Україні відбудеться унікальна подія Business Dinner by Design

13-15 квітня 2018 року вперше в Україні відбудеться унікальна подія Business Dinner by Design

13-15 квітня 2018 року в просторі Торонто Центру (вул. Велика Васильківська, 100) вперше в Україні відбудеться унікальна подія Business Dinner by Design, організована компанією SEVEN I.D.M.G.

Талановитими дизайнерами у співпраці з елітними інтер’єрними салонами будуть створені обідні тривимірні зони. А заслужені кухарі концептуальних ресторанів пригощатимуть вишукану публіку гастрономічними шедеврами на коктейльній вечірці і званій вечері. Для дизайнерів немає жодних правил, немає жодних очікувань. Вони просто створять щось унікальне, щось, що надихає і захоплює.

Мета проведення події – удосконалення, просвіта та натхнення громадськості, встановлення контактів і створення колаборацій між представниками творчого кола  та бізнес спільнот.

Гості – бізнес суспільство , дизайнери, архітектори, діячі мистецтва, представники істеблішменту і селебрітіз, громадськість.

Програма події:

Business Dinner by Design не був би повним без його подій.

13 квітня на коктейльній вечірці гості зберуться для сліпучої демонстрації творінь. Під сучасні музичні ритми і блиск софітів гостям будуть запропоновані алкогольні коктейлі та закуски для гурманів.

14 квітня відбудеться звана вечеря в дизайнерських зонах під живий акомпанемент і приємні сюрпризи.

14 і 15 квітня в період  10.00-16.00 експозиції працюватимуть в режимі виставки. Всі бажаючі зможуть насолодитися і надихнутися спогляданням дизайнерських творінь.

Сайт заходу – www.sevenidmg.com/portfolio/business-dinner-by-design/

ФБ – https://www.facebook.com/events/2026152920931058/

За посиланням ролик, який передає атмосферу і контент події – https://youtu.be/KaBYDKuKNfU

Для купівлі квитків натискайте- sevenidmg.com/tickets-business-dinner-by-design/