+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

100 українських мерів зберуться в Києві на Міжнародному саміті мерів

100 українських мерів зберуться в Києві на Міжнародному саміті мерів

100 мерів зберуться в Києві на Міжнародному саміті мерів 9 жовтня 2018 року, де українські та закордонні мери обговорюватимуть власні історії успіху, а також новітні рішення модернізації їхніх міст. 

Третій рік поспіль, на Міжнародному саміті мерів зустрінуться мери з усієї України, їхні закордонні колеги, лідери місцевого самоврядування та інноваційна бізнес-спільнота задля пошуку рішень міських проблем.

Родзинкою цьогорічного Саміту стане презентація трьох проектів змін у містах, запропонованих простими мешканцями в рамках Конкурсу ідей #мояідеямоємісто.

Темою цьогорічного Саміту буде “Співпраця заради економічного зростання”, і особлива увага присвячена партнерству з бізнесом.

Саміт проводить Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) під патронатом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

“Україна має і може стати економічно сильною. Щоб досягти цієї мети, потрібно усвідомлення усіма нами спільної відповідальності за майбутнє нашої країни”, наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

У програмі – обговорення успішної участі бізнесу та спільноти в змінах в містах світу, а також досягнень українських міст. Впроваджена форма швидкісного нетворкінгу дозволить мерам познайомитися за лічені хвилини з керівниками передових підприємств.

“Це – захід в першу чергу для мерів як менеджерів міста. І це – більше ніж просто ще одна конференція, адже ми робимо ставку на формат, що дозволить їм впроваджувати отримані на Саміті знання”, зазначила Ірина Озимок, засновниця Саміту.

Міжнародний саміт мерів – щорічний захід, що об’єднує мерів міст, керівників органів місцевого самоврядування та експертів з місцевого розвитку задля створення міжнародної платформи, що сприятиме інноваціям та якісному управлінню містами задля підвищення якості життя громадян. Минулого року почесним гостем Саміту став голландський принц Константин Нідерландський, тоді як цієї осені організатори очікують мерів та експертів з Австрії, Грузії, Литви, Німеччини, Норвегії, Польщі та США.

Інформація та фото надані «Master Management»