+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

10 автомобілів свободи відправлено на передову

10 автомобілів свободи відправлено на передову

Загалом, у рамках проєкту «1000 автомобілів свободи» уже передано 42 авто. Автівки служать нашим захисникам для військових і гуманітарних цілей.

Машини укомплектовані бронежилетами, тактичними аптечками, протигазами, продутовими наборами, ліками та мʼясними наборами. За це дякуємо @ЛОК – Львівський оборонний кластер, Юрій Візняк Захар Миляник, Львівська ОВА, @galsvizhyna

Проєкт «1000 автомобілів свободи» ініційований та організований головою Львівської ОВА Максимом Козицьким та головою ГО «Добро.Дій» Ігорем Дулиним за підтримки МШДУ.

«Повнопривідні автомобілі на передовій допомагають нашим військовим бути більш мобільними та швидкими, евакуювати цивільних та поранених, і точно будуть корисними після нашої перемоги. Дякуємо всім, хто підтримав цю ініціативу та допомагає комлектувати авто всім необхідним, від бронежилетів до їжі та ліків», – сказав Максим Козицький.

Під час передачі автомобілів була присутня голова Штабу Ганна Крисюк: «Цей проєкт дуже цінний і важливий. Ми це бачимо, коли нам надсилають і передають щирі подяки ті, хто вже отримали автомобілі. Кожна автівка може врятувати комусь життя і точно наближає нашу перемогу. Великі слова вдячності всім нашим партнерам і донорам із різних країн і компаній. Разом до перемоги».