+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

1 листопада у Києві проходитиме еко-проект «TRASH»

1 листопада у Києві проходитиме еко-проект «TRASH»

«ТRASH» Eco project! 4 художниці: Одарка Гіль, Ілона Федунків, Журавель Тетяна, Марія Лис зі своїм творчим баченням прагнемо звернути увагу на катастрофи, які чекають кожного з нас у сучасному світі, де існує як технічний прогрес і тріумф людського розуму, так і глобальний регрес, спричинений нехтуванням наслідків людської діяльності. Арт-проект присвячений глобальним катаклізмам, які насуваються на нашу планету у зв’язку з технічним та індустріальним прогресом та їх наслідками, спричиненими діяльністю людини.

Назва проекту апелює до гострих проблем сьогодення, а саме: нагромадження сміття та пластику, природні катаклізми, які виникають через щоденні викиди газів та хімічних речовин у воду, повітря та ґрунт, озонові діри та глобальне потепління.

Еко-проект «TRASH» організовується за підтримки: Ялового Костянтина Володимировича – депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань екологічної політики; Леськіва Євгена Сергійовича – голови Асоціації “СМІТТЄПЕРЕРОБНИКІВ УКРАЇНИ”; компанії «Kompozit» – одна з найвідоміших українських лако-фарбових виробників; глянцевого видання «BusinessWOMAN» ; журналу «Lucky Ukraine»; компанії «Галерея ярких событий». Окрім ЗМІ до проекту також залучено представників телевізійних каналів, а саме: «5 канал», NEWSONE.

Всіх чекаємо 1.11.19 р. 19:00 м. Київ, Галерея ART APP HALL вул. Тютюнника (Анрі Барбюса), 51/1