+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Яніну Лубінець відзначено званням “Посол миру”

Яніну Лубінець відзначено званням “Посол миру”

9 вересня 2019 року у м.Київ в Торгово-промисловій палаті України відбувся Саміт миру з нагоди п’ятої річниці міжнародного Саміту миру WARP. Учасники закликали громадян та державу до активної участі у встановленні цілісності і миру в Україні та світі.

Під час Саміту відбулось вручення звання «Посол Миру» сімом представникам найкращих проектів миру.

Однією з нагороджених званням «Посол Миру» є Яніна Лубінець, засновниця БО «Я – Волноваха».

Основною метою благодійної організації «Я-Волноваха» є надання допомоги переселенцям, постраждалим від бойових дій, одиноким батькам, інвалідам, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям. Також фонд допомагає місцевим громадам, медичним та освітнім закладам. Найбільш актуальними є проблеми надання фінансової допомоги для придбання будівельних матеріалів, одягу та взуття, продуктів харчування, підгузків, дитячого харчування та приладдя, ліків, гігієнічних засобів, речей побутового використання.

Організаторами Саміту Миру є міжнародна НПО HWPL при Департаменті глобальних комунікацій і ЕКОСОР ООН, Міжнародний глянцевий журнал БізнесWoman, Міжнародна жіноча група за мир (IWPG), «Благодійний фонд «Лебідь» та Ветеранська волонтерська спілка.

В Україні партнерами заходу є ГО «Біла птаха», Спілка жінок України, громадська спілка «Міжнародний рух духовно-моральна цивілізація», Міжнародна молодіжна група за мир (IPYG), Книга рекордів України, Міжнародне Об’єднання Жінок-Українок, інтернет-ресурс Світове українство, 33 канал, Allatra TV, Музей “Становлення української нації”.