+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Як правильно почати новий місяць

Як правильно почати новий місяць

Сьогодні ідеальний момент для того, щоб почати нове життя, наповнене приємними подіями, позитивними думками і змінами на краще. Але, щоб це справді було так — варто зробити декілька важливих кроків, інформує Ukr.Media

Крок 1. Рефлексуйте

Зараз вам варто подивитися назад, на місяць, який щойно закінчився. Подумайте про те, що ви хотіли отримати, до чого прагнули і чого досягли.

Задайте собі питання:

  • Куди ви витратили більшу частину свого часу?
  • Куди ви витратили більшу частину своїх грошей?
  • Куди витратила більшу частину енергії?
  • Що дивного сталося з вами недавно?
  • Що потрібно покращити у наступному місяці?

Подумай про те, що б ви хотіла продовжувати робити у травні, а про що хотіли б забути хоча б на деякий час, і запишіть свої відповіді на папір.

Крок 2. Поміняйте рутину

На наступному етапі вам потрібно позбутися від негативних думок і прив’язки до минулого, які з’явилися через ваше обмірковування. Почніть з очищення простору навколо себе — приберіть непотрібні файли з робочого столу, систематизуйте фотографії в телефоні або просто видаліть все, що заважає рухатися далі. Дійте за принципом Марії Кондо — пам’ятайте, що речі, які не викликають у вас радості, — повинні піти з вашого життя. Постарайтеся виробити нову звичку — очищати світ навколо себе регулярно, щоб не загрузнути в тому, що вас зупиняє від нових подвигів.

Крок 3. Запишіть цілі

Проведіть собі мозковий штурм і запишіть всі думки, що є у вашій голові — всі ідеї і концепції, яким вам хочеться наслідувати. Вкажіть навіть те, що здається зовсім фантастичним, все, що ви коли-небудь бажали для себе. Чи є щось, що пов’язує всі ваші бажання між собою? Якщо якісь бажання можна об’єднати і виконати два за раз — відзначте цю можливість. Пам’ятайте, що вам не потрібно концентруватися на одній цілі, якщо ви можете вибрати відразу дві, чотири або п’ять, яких ви здатні досягти за місяць.

Крок 4. Розподіліть завдання

Вам потрібно створити хоча б один ідеальний день із заповненим графіком, а потім прожити його. Подумайте, чому ви хочете приділяти час кожен день, а що вам здається занадто нудним.

  • Що б ви хотіли робити протягом свого робочого дня?
  • Чим би ви хотіли зайнятися після повернення додому?
  • Що ви хочете їсти на сніданок, обід і вечерю?
  • Коли б ви хотіла займатися прибиранням або пранням?

Всі ці деталі допоможуть вам знайти вірний напрям. Використовуйте спеціальний планувальник, який дозволить вам не відхилятися від графіка, регулярно нагадуючи про те, що чекає вас далі.

Визначте, яким повинен бути ваш ідеальний день, а потім негайно приступайте до здійснення своєї мрії. Нічого страшного, що на практиці не все виявиться таким же яскравим, вам потрібно хоча б спробувати стати кращою версією себе, а не прагнути до досконалості.

Крок 5. Налаштуйтеся на результат

Якщо ви не плануєш нічого хорошого — не чекайте, що це відбудеться. Вам потрібно не тільки знати, що ви хочете отримати, але і спланувати, як Всесвіт міг би вам допомогти. Вкажіть внутрішні дедлайни, щоб зрозуміти, до чого ви прагнете, або використовуйте будь-яку іншу систему, яка допоможе вам зорієнтуватися в тому, що відбувається. Намагайтеся бути продуктивною кожен день і пам’ятайте, що тільки те, що ви записали — чому дозволили статися — може стати реальністю.