+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Як вибрати рукавички на зиму: кращі модні підказки

Як вибрати рукавички на зиму: кращі модні підказки

Взимку з приходом морозів і холоду невід’ємною частиною гардероба стають рукавички. Такий аксесуар просто незамінний в зимовий період: він зігріє твої руки і додасть особливого шику і елегантносты навіть банальному вбранню. Але як правильно вибрати рукавички на зиму, щоб вони служили довше, і головне, щоб руки при цьому не мерзли? 

  • Зверни увагу на матеріал. Перед тим, як купувати ту чи іншу пару рукавичок, переконайся, чи зможе цей матеріал зігріти тебе в лютий мороз взимку. Так, наприклад, флісові рукавички дуже теплі, легкі і тактильно приємні. Вовняні рукавички теж теплі, але досить швидко вбирають вологу. Замшеві рукавички виглядають дуже стильно, але на ділі вони абсолютно не практичні. Такий матеріал легко забруднити і він швидко стає сальним. Якщо ти вибираєш рукавички з натуральної шкіри, тоді зверни увагу на виріб виготовлений з шкіри оленя. Цей матеріал не пропускає холод і довго прослужить тобі.

Як вибрати рукавички

  • Придивися до підкладки. Це стосується рукавичок, які виготовлені зі шкіри, флісу або замші. Якщо підкладка відсутня, то фарба швидше за все буде друкуватися на руках. А це в свою чергу може викликати алергію. Тому при виборі рукавичок зверни увагу на підкладку, яка не тільки послужить захисним шаром від фарби, але і завдяки їй буде виконуватися функція теплоізоляції.

Як вибрати рукавички

  • Зверни увагу на якість швів. Якщо ти віддаєш перевагу на зиму теплим рукавицям з вовни, тоді придивися, щоб аксесуар був якісний. Зверни увагу на шви – вони повинні бути міцні. Інакше ризикуєш розлучитися з рукавицями в невідповідний момент.
Як вибрати рукавички
  • Вибирай рукавички за розміром. Перед тим, як купувати аксесуар на зиму, переконайся, що рукавички ідеально підходять за розміром. Коли рукавички малі, відбувається здавлювання кровоносних судин, погіршуючи тим самим живлення і з цієї ж причини руки починають мерзнути.
Як вибрати рукавички