+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Які чоловіки люблять сильних жінок?

Які чоловіки люблять сильних жінок?

Підкаблучник….ганчірка…безхребетний….якими тільки епітетами не нагороджують чоловіків. І, як правило, ці слова вживаються в контексті розмов про відносини так званих «сильних» жінок і «слабких» чоловіків. 

Але давайте визначимо, що мається на увазі під сильною жінкою? Багата, красива, незалежна? Аж ніяк. На думку психологів, сильна людина, це «людина, здатна приймати рішення, впроваджувати їх у життя і нести відповідальність за результати». Іншими словами, в цьому плані сильна жінка нічим не відрізняється від сильного чоловіка.

Протилежністю є психологічно слабкий чоловік. Як вважає австралійський психолог Аойфе Маклафлін, з університету Джеймса Кука, це слабкий, психологічно незрілий чоловік, який не бажає відстоювати свою думку, менш досвідчений і менш діяльний. Таких чоловіків психологи ще називають інфантильними. Але якому чоловікові може не просто сподобатися, а стати необхідною в житті психологічно сильна жінка?

Мамин синок

Так, ось так все просто і банально. Синочок жив з народження не просто під чуйним маминим керівництвом, а можна сказати під ярмом. Мати, вона ж прообраз майбутньої дружини, приймала рішення, казала що поїсти, що одягнути і куди піти. Точно як в анекдоті, коли мама з вікна кличе дитину: «синку, йди додому! Мама я що, змерз? Ні, ти зголоднів!»

Для дорослого мамія, сильна жінка — єдино можливий супутник. Вона не тільки прийме за нього рішення, але й успішно її реалізує. Про відповідальність за результат, як і будь-яку іншу відповідальність в цьому випадку говорити не доводиться.

Сильній жінці такий чоловік підійде, наприклад, просто для статусу «заміжня». Ну, а чоловікові сильна жінка буде потрібна в першу чергу як матуся. До речі, «едипів комплекс», на думку Зігмунда Фрейда, може зародитися у хлопчика саме через гіперопіку матері.

Ботанік

Далеко не найгірший варіант для родини. Зі шкільної лави глибоко занурений в яку-небудь науку, хлопчик виявився дійсно не пристосованим до життя. Ні, це не ледар, не розпещений любов’ю синку. Це цілком розумний і гідний чоловік, який не уявляє, навіщо потрібен перфоратор, але чудово розуміє, що таке «рентгенотопографічне дослідження дислокаційної структури».

Такий чоловік просто фізично не зможе без сильної у всіх сенсах жінки. Вона йому буде потрібна скоріше не як мати, а як помічник і керівник одночасно. Говорити йому, що він талановитий, і при цьому тягнути на собі весь вантаж побуту, а заодно приймати всі рішення в спільному житті. Набридне це дамі? Якщо вона знає, заради чого все затівалося, то не набридне.

Виконавець

Ймовірно найкращий варіант чоловіка для сильної жінки. Такий чоловік дійсно глибоко сумнівається в правильності одноосібно прийнятих рішень. Йому потрібно регулярно радитися і обговорювати їх. Причому в цьому випадку, жінка ні в якому разі не повинна дати приводу засумніватися в своїй силі, мудрості та розважливості.

Чоловік-виконавець і сильна жінка — практично ідеальна пара. Він знімає з себе тягар прийняття рішень і відповідальності, а вона — отримує чудового помічника (молодшого партнера) і так би мовити «робочу конячку». Цинічно? Можливо. Але дуже практично. І дуже довговічно.

Ловелас або мачо

Здавалося б, навіщо такому чоловікові, який грає з жінками як з улюбленими іграшками, сильна жінка? А ось потрібна! Справа в тому, що навіть сама цікава гра може набриднути. Прагнучи до чогось нового, досвідчений жіночим послухом і готовністю виконати будь-яку його забаганку, мачо буде цікаво заінтригований дамою, що грає за своїми правилами. Вона — не підкоряється, ламає стереотипи і руйнує шаблони, він намагається її розкусити, приручити і навіть роздратувати. Щось на зразок азартної гри. Мачо доставляє задоволення підпорядкувати собі сильну жінку, а підпорядкувати її неможливо, і це підливає масло у вогонь і заводить обох ще більше. Такі відносини можуть довго залишатися на стадії пристрасного флірту і підживлювати обох партнерів нереальними дозами адреналіну. Але тільки в тому випадку, якщо дама не перегне одного разу палицю і не поведе себе як «чоловік в спідниці».

Що на практиці?

Так чи інакше, але більшість усіма відомих жінок, яких можна віднести до числа сильних, найчастіше або самотні, маючи велику кількість шанувальників, або регулярно виходили заміж і так само регулярно звідти поверталися.

В якості прикладів: Хеді Ламарр (6 шлюбів), Мадонна (6 чоловіків, майже всі молодші), Мерилін Монро (3 шлюби і 8 коханців). Заперечувати той факт, що це сильні жінки не станемо. Всі вони увійшли в історію, а це вже багато про що говорить. І те, що вони, безсумнівно, привертають сильну стать своєю оригінальністю, силою і вдачею — зрозуміти не складно. Інше питання в тому, які саме потрібні чоловіки сильним жінкам? Можливо, відповідь криється в одній з цитат Шерон Стоун: «Ми самі стали тими хлопцями, за яких в юності хотіли вийти заміж».

Міцність союзу

Підбиваючи підсумок, можна сказати, що союз сильної жінки і слабкого чоловіка може бути цілком ефективним. Але тільки в тому випадку, якщо жінка — справді сильна. Сама вирішить, сама зробить, сама відповість. До речі, статистика стверджує, що до 2025 року в США (а з часом і в багатьох інших країнах) саме жінки стануть головними в своїх родинах!

Джерело