+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Юлія Бичай про імідж бізнес-леді

Юлія Бичай про імідж бізнес-леді

 Юлія Бичай – PR-директор журналу БізнесWoman, громадський діяч. 

Сьогодні жінка не просто домогосподарка, берегиня сімейного вогнища, але й успішна бізнес-леді, яка завдяки власній наполегливості досягає значних висот у кар’єрному рості та з легкістю завойовує довіру у партнерів. А завоювати довіру партнерів та повагу серед колег нам допомагає не тільки жіноча харизма, чари, але і привабливий зовнішній вигляд.

Кожна людина представляє собою образ. У когось він завершений і унікальний, а в когось – не цікавий і навіть безглуздий. Імідж людини в основному формується в залежності не тільки від її смаку і внутрішнього світу, але і від того, чим вона займається в житті. Робота чинить на нас колосальний вплив.

Дуже важливо створити свій офісний стиль, в якому ви б виглядали чарівно. При цьому необхідно пам’ятати, що основними критеріями для офісного вбрання є: чорно-біла гама, витонченість і скромність, зручність і функціональність, жіночність і елегантність.

Безсумнівно, наш одяг — це послання без слів і, одягаючись, ми свідомо чи несвідомо створюємо автопортрет.

Для жінок представницьких професій на роботі не існує кращого одягу, ніж костюм. Це можуть бути комбінації: спідниця-жакет, сукня-жакет, штани-жакет.

У виборі фасону раджу прислухатись до думки американського модельєра Едіт Хед: «Одяг жінки повинен бути досить облягаючим, щоб показати, що ви жінка, і досить вільним, щоб показати, що ви — леді».

Бізнес-профі віддають перевагу жакетам вільного крою, але не приталеним. Враховуйте також, що укорочений жакет робить фігуру вищою і стрункішою, а подовжений — вкорочує зріст.

Довжина костюма визначається індивідуально, робиться це так: коли ви сидите, поділ спідниці повинен закінчуватися на середині коліна.

Підбір кольору, без сумніву, є індивідуальним. Із заборонених — всі яскраві і коричневий (за традиціями ділового світу). Рекомендую йти від білих блуз і використовувати пастельні тони.

Ваш діловий імідж можуть доповнювати панчохи тільки тілесного кольору. Чорні панчохи є прийнятими до розгляду тільки в світському житті і пристойні жінки носять їх тільки після заходу сонця.

Туфлі-човники на підборах 4-5 см, взуття на низькому ходу, чоботи й босоніжки в офісі заборонені. «Закони жанру» вимагають також, щоб колір взуття завжди був темніше подолу.

Зверніть особливу увагу на зачіску і макіяж: елегантність і стриманість. Незвичайною зовнішністю можна привернути увагу, але чи завжди вона буде доречною і вселятиме довіру?!

Найкраща форма нігтя — природний овал; довгі нігті виявляють ваш збочений смак. Кольоровий лак можуть використовувати ділові жінки, зайняті лише в модельному і косметичному бізнесі. Тіні для очей, помада для губ, лак для нігтів з перламутровим блиском — це тільки вечірній макіяж, вдень це виглядає неприродно і вульгарно.

Ділова жінка повинна виглядати професійно, але при цьому залишатися жіночною і привабливою.

Прикраси можуть завершити її гардероб або необоротно зіпсувати її вигляд. Вибирайте прикраси непомітні, гранично скромні, але елегантні, які гармонійно поєднуються з особою, костюмом і обстановкою. Вдень прийнято носити прикраси з неблискучого каміння. Нитка справжніх або якісних штучних перлів додасть елегантності будь-якому діловому костюму. Можете віддати перевагу виробам з недорогих, але натуральних матеріалів. Найкраще буде виглядати справжнє золото або срібло.

Ваш вибір — це прості, функціональні годинники, переважно з шкіряним ремінцем. Сережки повинні мати класичний дизайн. Не носіть сережки висячої форми. Обмежтеся одним кільцем на кожній руці.

Уникайте носити ювелірні вироби у формі серця, знаків зодіаку, хрестиків або тризубів. Бізнес має надрелігійний характер, тому хрест створює непотрібний психологічний фон в спілкуванні. Інші символи сучасна цивілізована людина не сприймає, як щось серйозне.

Отримуйте задоволення від усього того, що робите, відчуйте радість від своїх перемог, кожна з них – не розтрата ваших сил, а приплив нових. Зневірюватись найбільш страшно. Іноді нам хочеться, щоб в потрібний момент нас хтось стукнув по голові і сказав: «Подивись на себе, в тебе є все, щоб отримати бажане». А й справді, чи може хтось вірити в тебе, якщо ти сам не віриш? Поштовх має йти зсередини тебе самого, а не від людей, що тебе оточують.

Будьте стильними, жіночними, яскравими та впевненими в собі кожен день!