+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Чи існує дружба між жінками?

Чи існує дружба між жінками?

Багато хто вважає, що поняття дружба притаманне тільки чоловічому населенню, а жінки не вміють по-справжньому дружити, адже з незапам’ятних часів їх стиль спілкування – це конкуренція. 

Дівчата й жінки називають дружбою розмови на загальні теми, особливо міцне їхнє спілкування, якщо є схожі проблеми, але щойно в однієї з них горе станеться – дружби й слід прохолов. Часом багатьом дівчатам дружба слугує за прикриття корисливих ідей, просто кажучи, задля використання подруги у своїх цілях. Або одна з подруг виступає порадником, учителем правильного життя, у такому спілкуванні обидві подруги намагаються компенсувати брак особистого життя.

І все ж істинна, справжня жіноча дружба існує, вона разюче відрізняється від несправжньої, її відчуваєш і боїшся втратити. Якщо ваша подруга справжня, навряд чи вона буде брехати або приховувати щось важливе від вас. Вона рада вислухати Вас будь-якої хвилини, надати підтримку не лише словами, а й ділом. Така подруга не кидає в скрутну хвилину, не відвертається від Вас, навіть якщо суспільство відвернулося. Таку дружбу складно зруйнувати, вона може тривати протягом усього життя, для неї не є перешкодою відстань або новий “бой-френд”. Справжня дружба є рідкістю, вона вимагає мудрості обох подруг, цінуйте й бережіть свою подругу. Без перебільшення, варто відзначити, що справжня безкорислива дружба не дістається просто, вона досягається шляхом взаєморозуміння, терпіння, щирого спілкування та підтримки. Цінуйте справжніх друзів, адже справжня дружба – рідкісна, але величезна винагорода долі.

Як знайти друзів за інтересами?

Сучасній людині з кожним днем все складніше і складніше знайти справжніх друзів. Це відбувається через те що життя дуже швидко поспішає вперед, і людям просто не вистачає часу на спілкування. Але за рахунок новітніх технологій, людина може завести знайомства не в реальному житті, а на просторах інтернету. І зараз таких друзів у багатьох людей більше, ніж справжніх, тих які знаходяться поруч.

Для того щоб розшукати друзів за інтересами, досить знайти жіночі форуми, де сидять люди зі схожими як у вас інтересами. Але тільки для спілкування на тому чи іншому форумі потрібно обов’язково зареєструватися. Беручи участь в обговореннях, або переписуватися одночасно з декількома людьми можна виявити цікаву людину. Крім того їй можна запропонувати перейти в приватні повідомлення і там продовжити спілкування.

Але виникає якась трудність, в тому, що людина може жити дуже далеко від вас, і тоді доведеться спілкуватися тільки у віртуальному світі. Але якщо обидва цього бажають, то звичайно можна організувати зустріч і обговорити свої інтереси віч-на-віч. Але можна знайти людину і в своєму місті, для цього необхідно скористатися міським розділом, і відвідати цікавий для вас розділ.

Крім того знайти однодумців можна через організації, що відповідають за проведення дозвілля. Зв’язатися з ними можна також через інтернет або по телефону. Багато спортивні, культурні та художні клуби розраховані і на дорослих людей. І часто такі клуби є безкоштовними, куди приходять люди і діляться своїми враженнями і дають рекомендації.

Також в деяких музеях і галереях організовують заходи, які створені просто для спілкування людей, що захоплюються даним видом мистецтва. Також відвідувати ці клуби можна і новачкам, щоб дізнатися для себе щось нове і корисне.

Ще знайти друга по інтересу можна на заходах, присвячених тому чи іншому виду діяльності. Такі заходи дуже часто проводяться в бібліотеках і музеях.