+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Церемонія нагородження Міжнародної жіночої премії European Women Expert Awards ім. Ольги Пампухи

Церемонія нагородження Міжнародної жіночої премії European Women Expert Awards ім. Ольги Пампухи

22 травня в розкішному заміському комплексі Chalet Equides (Київ) відбулася урочиста Церемонія нагородження учасниць міжнародної жіночої премії European Women Expert Awards ім. Ольги Пампухи

Цей проект став особливим не лише для учасниць та номінанток премії, але і для всіх, хто був причетний до його реалізації. Він пов’язаний зі зворушливою історією Ольги Пампухи – ідейного натхненника, ініціатора та засновника премії European Women Expert Awards. Ольга була переконана, що забезпечення прав жінок – це ключ до позитивних змін в суспільстві. Так, натхненна цією ідеєю, вона заснувала у Франції Міжнародний жіночий експертно-правовий союз, який є організатором премії.

Головна мета European Women Expert Awards (EWEA’2019) – відзначити успішних, цілеспрямованих і активних жінок, які своїми працею та вчинками не просто змінюють світ на краще, але і здійснюють соціальний внесок в різноманітні  сфери – від бізнесу та юриспруденції до медицини та культури.

Відповідно до процедури оцінювання всі претендентки на премію EWEA’2019 проходили детальне анкетування, докладно і змістовно відповідаючи на питання, які стосувалися їх професійної та соціальної діяльності.

Протягом кількох плідних і насичених місяців підготовки проекту до Оргкомітету EWEA’2019 надійшло понад 100 анкет від жінок, які розповіли свою унікальну історію становлення, про шлях до перемоги, складнощі та їх подолання, про реалізовані ними проекти і громадську діяльність, про реальні досягнення і успіх. Історії номінанток показали, що ці жінки – справжні професіонали своєї справи, але світ знає про них ще зовсім мало. Розповісти про них широкому загалу, показати їх професіоналізм – це те, що ставили перед собою організатори EWEA’2019.

Анкети учасниць EWEA’2019 оцінювало високопоставлене журі – експертна комісія, до складу якої увійшли адвокати, судді, експерти номінованих галузей, редактори відомих видань, журналісти, бізнесмени, діячі культури з України, Польщі, Франції, Бельгії та інших країн. Журі обрало успішних і впливових жінок, що представляють шість різних сфер діяльності: юриспруденцію і експертизу, бізнес і управління, медицину і здоров’я, туристську діяльність, культуру і мистецтво, громадську діяльність.

Під звуки віртуозного інструментального квартету і дзвін келихів відбулося відкриття довгоочікуваного заходу. Урочистий вечір відкрили Президент Європейської арбітражної палати (Брюссель, Бельгія), голова експертної комісії EWEA’2019 Геннадій Пампуха та голова організаційного комітету EWEA’2019 Катерина Гольштейн, відкривши завісу закулісся премії і розповівши, як усе починалося. Атмосферу зворушливості і в той же час свята віртуозно підтримував ведучий Іван Городецький.

За правилами EWEA’2019 в кожній з категорій були представлені 2 номінантки і 1 лауреатка. Імена претенденток на статуетку зі сцени озвучували члени журі та почесні гості, серед яких: народна артистка України, герой України Ніна Матвієнко, головний редактор Cosmopolitan Олександра Буринська, головний редактор журналу «Наталі» Ірина Трухачева, партнер компанії «Астерс», заслужений юрист України Олексій Резніков, генеральний директор «Юридична Газета» Олена Осмоловська, президент Expobank CZ, директор департаменту Private Banking & Individual Banking Олексій Олександров, віце-президент і видавець преміального глянцю про бізнес і політику «Час перших» Юрій Рябчун, пластичний хірург, заслужений лікар України Дмитро Слоссер, президент Київської Торгово-промислової палати Микола Засульський, засновник Profiles Progressive Group, видавець розкішного глянцю Profiles Андрій Чередниченко, заслужений юрист України Олександр Мельниченко, відповідальний секретар Міжнародного жіночого експертно-правового союзу (Франція) Катерина Аврамова та інші.

Високе журі премії визначило лауреаток і номінанток наступним чином. У номінацію «Культура і мистецтво» потрапили Тетяна Король і Маріанна Абрамова, перемогу ж отримала Людмила Бушинська. У номінації «Громадська діяльність» були визначені лауреатка Дар’я Мустафіна і номінантки Маргарита Січкар і Юлія Савостіна. Заповітну статуетку в номінації «Бізнес і управління» отримала Тетяна Вербицька, в номінацію разом з нею потрапили Дар’я Лещенко та Тетяна Семенченко. У номінації «Медицина і Здоров’я» кращою була визнана Оксана Дмитрієва, в номінацію потрапили Анна Дяків і Олена Мосійчук. У номінації «Юриспруденція і експертиза» лауреатом стала Олександра Сасіна, в номінацію потрапили Наталія Ковалко і Вікторія Пташник. І, нарешті, в номінації «Туристична діяльність» кращою була визнана Тетяна Ткаченко, а в номінацію потрапили Анна Романова та Юлія Алексєєва.

Мабуть, найбільш зворушливою стала номінація «Мамине серце», головна мета якої – віддячити і віддати данину жінкам, які з віртуозною майстерністю поєднують материнське покликання і досягнення успіхів у своїй справі. У цей вечір спеціальна премія «Мамине серце» під загальні овації залу була вручена особливій жінці – Галині Іванівні Костенко, мамі Ольги Пампухи. Статуетку вручили заслужена артистка України Ніна Матвієнко і міні маленька Принцеса світу Валерія Туча.

Непідробленість емоцій, сльози радості, яскраве здивування… Все це неозброєним  оком можна було побачити на обличчях номінанток, коли вони чули свої імена. Адже відповідно до задуму засновника премії Ольги Пампухи, всі претендентки апріорі рівні, участь в проекті безоплатна, а критерії оцінки – видатні досягнення не тільки в професійній, але й у громадській діяльності.

Головний приз вечора – авторська статуетка, яка була спеціально розроблена Аллою Сокол та її ювелірним брендом Sokol Jewerly. Ювелірна срібна статуетка витончено стоїть на підставці з італійського мармуру. Вона відображає сильну і впевнену в собі жінку, яка гордо крокує назустріч вітру та новим вершинам, тримаючи над собою символ європейської України – віночок, в який вписані по колу 12 зірок емблеми Євросоюзу.

Крім заповітних статуеток і дипломів всі учасниці EWEA’2019 отримали подарунки від партнерів премії – українського бренду BlankNote, який подарував шкіряні вироби – органайзери і кейси, та розкішного заміського комплексу Equides Club, який презентував подарункові сертифікати в SPA.

Загальну напругу емоцій в залі розбавили незабутній виступ яскравої Міли Нітіч і зворушливої Ніни Матвієнко.  

Після офіційної церемонії на всіх гостей вечора чекав святковий фуршет, художня фотосесія, підготовлена ​​Дімою Баруліним, віртуозна гра інструментального квартету.

Церемонія нагородження European Women Expert Awards 2019 стала можлива завдяки партнерам і спонсорам проекту. Генеральні спонсори EWEA’2019 – Незалежний інститут судових експертиз (Україна) і Європейська арбітражна палата (Бельгія). Елітними напоями гостей пригощав ексклюзивні алкогольні партнери – Regno і Fiorelli. Партнери проекту: Golshtein Marketing Communications, PPG, ECOVIS Бондар і Бондар, Jaguar Land Rover Київ Захід, Київська Торгово-промислова палата, Київська кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури України, Київський ювелірний завод, Synergy Construction, Завод НГО.


Генеральний медіапартнер – Cosmopolitan.

Медіапартнери: Profiles, Ukrainian People, Бізнес Woman, Наталі, Business Panorama, Diplomat, «Юридична газета», Ivona, «Теленеділя», Wellness, «8 канал», Main People, «Грушевського 5», Tochka.net, Lucky Ukraine, «Час перших».

Організатор:

Міжнародний жіночий експертно-правовий союз

France, Menton, 06500, 4 Rue des Frères Picco

E-mail: iwelunion@gmail.com

Web: iwelu.org

Fb: facebook.com/iwelunion

Tel .: +32 2 808 77 54 / +38 044 581 30 80