+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Фітнес: поради для спортсменів-початківців

Фітнес: поради для спортсменів-початківців

Фітнес – обов’язкова складова в житті успішної і красивої жінки. Найголовніше – знайти час для занять і дотримуватися побудованого графіка. Інакше ти за першої ж можливості шукатимеш відмовку, чому не зможеш позайматися. Пам’ятай, що нерегулярна робота над своїм тілом не принесе відчутних результатів. 

Редакція tochka.net допоможе тобі з легкістю додати фітнес в свій життєвий графік і навчитися отримувати задоволення від занять. Але багато що залежить саме від твоєї цілеспрямованості.

Фітнес: поради для спортсменів-початківців

Фітнес: поради для спортсменів-початківців © gettyimages.com
  1. Фітнес – це не хобі. Для початку зрозумій, що тренування повинні бути регулярними і пропускати їх не можна, адже таким чином ти робиш крок назад. Результат твоїх занять фітнесом у великій мірі залежить від того, яка кількість послідовних тренувань була проведена. Також на початку твого спортивного шляху прекрасно було б розповісти про цю затію друзям. Тоді вже ти точно зобов’язана будеш тренуватися згідно з планом і досягти поставленої задачі.
  2. Вчися на помилках. Швидше за все, ти вже не вперше намагаєшся зайнятися спортом. Проаналізуй всі попередні помилки, зрозумій, що заважало тобі раніше займатися і досягати результатів. Згадай, може у тебе є знайома, яка давно займається фітнесом і може поділитися досвідом про найперші тренування.
  1. Не переживай про нестачу часу. В середньому тренування забирають 3-4 години на тиждень, по годині на кожне заняття. До того ж, сучасні технології об’єднують аеробіку і силові заняття, при цьому вимагаючи всього 30 хвилин, адже далі ти просто не витримаєш такого темпу. Тому сміливіше записуйся в тренажерний зал і більше не шукай відмовок.
  2. Вимикай телефон. Фітнес на початку вимагає сили волі, але потім це стає звичкою. Поговорити з подругами або відволіктися на соцмережі прямо посеред тренування – далеко не найкраща справа, і це точно не посприяє поліпшенню твоєї фізичної форми. При заняттях у фітнес-клубі телефон краще залишати у своїй шафці в роздягальні, а під час тренувань вдома – вимикати на ньому звук.
  3. Знайди однодумців. По-перше, друзі не дозволять один одному пропускати тренування, а по-друге – тобі буде з ким обговорити свої проблеми або досягнення, пов’язані з фітнесом.
  4. Радься з професіоналами. Важливо правильно скласти програму тренувань. Для цього зустрінься з тренером, обговори з ним всі деталі, в тому числі те, якого результату ти плануєш досягти за допомогою занять спортом. Варто відзначити, що якраз перше заняття з особистим тренером більшість фітнес-клубів проводить для новачків безкоштовно.
  5. Хвали себе. От уяви, що цілий місяць ти регулярно відвідувала тренажерний зал – по 3-4 рази на тиждень. Зрозуміло, ти заслужила заохочення. Придбай для себе що-небудь нове з одягу або косметики, а ще краще – якщо це буде щось, пов’язане зі спортом. Наприклад, класні кросівки.
  6. Плануй. Можливо, це звучить нудно, але без планування на важливі справи може просто не залишитися часу. Заведи щоденник і наперед роби розклад, включаючи в нього тренування та інші заняття, на які без графіка ти навряд чи змогла б викроїти час. Подібний розклад поступово допоможе тобі дивитися в майбутнє, і це стосується не тільки спорту.
  7. Наведи порядок. Займися правильним розподілом свого часу. Виріши, які справи по дому цілком зможе виконувати чоловік або діти. Розпиши, на що взагалі йде більшість твого часу. Таким чином тобі буде легше знайти час для фітнесу.
  8. Отримуй задоволення. Спочатку заняття можуть даватися з труднощами, але через 1,5-2 місяці тобі це починає подобатися. Справа в тому, що прискорене дихання стимулює вироблення ендорфінів, так званих гормонів щастя. Тому вже через 5-10 хвилин тренування ти будеш починати відчувати прилив сил і радості. Відзначимо, що заняття фітнесом незабаром допоможуть тобі стати більш цілеспрямованою і підвищать самооцінку. Головне – не здавайся!