+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Французький догляд: 5 речей, які не роблять француженки з волоссям

Французький догляд: 5 речей, які не роблять француженки з волоссям

Багато дівчат дивуються, чому француженки так подобаються чоловікам. Французький шарм приваблює багатьох простотою, мінімалізмом і природністю. Дівчата знають, як правильно одягнутися, щоб виглядати сексуально, або ж як укласти волосся, при цьому залишатися жіночною.  

Особливу увагу багатьох чоловіків приковує саме волосся француженок. Що ніколи не дозволять собі француженки робити з волоссям, читайте нижче.

  • Француженки не користуються феном. Напевно, ти не раз помічала, що волосся француженок виглядає природно, хаотично і досить розпатлано. А все тому, що вони не користуються ніякими засобами для укладки, зокрема і феном. Недбало скуйовджені локони – візитна картка парижанок.
  • Француженки рідко фарбують волосся. Француженки не люблять експериментів, тому дуже рідко можна побачити дівчат з яскраво-рудими волоссям або блондом. Якщо ж француженки вирішуються змінити імідж, то звертаються тільки до перевірених і дорогих перукарів. Як стверджують дівчата, запорука здорового волосся в правильному догляді.
  • Француженки не миють голову щодня. Як прийнято вважати у Франції, щоденне миття волосся – шкідлива звичка. Будь-яка француженка, якщо помічає, що волосся вже не першої свіжості, робить звичайний недбалий пучок або лаконічний хвіст.
  • Француженки не користуються аксесуарами для волосся. Ти хоча б раз бачила, щоб француженки носили обручі, шпильки або інші аксесуари на волоссі? Скоріш за все, ні. Тому що француженки люблять мінімалізм і простоту.
  • Француженки не забувають про аромати. Дівчата наносять аромат не тільки на тіло, але і на волосся. Капелька духів на волоссі залишить приємний шлейф і ніколи не буде зайвою.