+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

ФОРУМ СТАРТАПІВ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL ВІДБУДЕТЬСЯ 20 КВІТНЯ У КИЄВІ

ФОРУМ СТАРТАПІВ MINIBOSS BUSINESS SCHOOL ВІДБУДЕТЬСЯ 20 КВІТНЯ У КИЄВІ

20 квітня з 11:00 до 16:00 в конференц-залі “Ліко-школа” (Київ, вул.Конєва 7Б) відбудеться дитяча бізнес-подія року – Форум Стартапів 2019, організований бізнес-школою MiniBoss Київ 1. 

Форум Стартапів (Форум Соціально Відповідального Бізнесу) – це унікальна платформа, яка об’єднує соціально відповідальний бізнес та дитяче підприємництво. Метою заходу є підтримка інноваційних та соціально-корисних бізнес-проектів, які створюють діти та підлітки віком від 6 до 14 років.

Під час навчального року учні міжнародної освітньої мережі MiniBoss Business School вивчають основи економіки, підприємництва, винахідництва, проектного менеджменту тощо. На базі власного бізнес-інкубатора діти занурюються в реальну проектну діяльність по створенню своїх бізнес і соціальних проектів від “А” до “Я”.

Навесні юні підприємці презентують ідеї проектів на щорічному Форумі Стартапів, де і отримують перші гранти від відомих підприємців для реалізації своїх проектів.

Вирішення важливих соціальних проблем у суспільстві, виготовлення здорової їжі, захист навколишнього середовища, система швидкого виклику медичного персоналу, спілкування з людьми з обмеженнями здоров’я  – це далеко не всі проекти, які будуть представлені на щорічному Форумі Стартапів і цього року.

Кожен проект – це внесок у майбутнє країни. Форум Стартапів сприяє розвитку нового покоління підприємців, які можуть бачити і мислити масштабно, приймати важливі рішення для розвитку економіки та ділової культури України.

 

Запрошуємо всіх бажаючих підтримати розвиток дитячого підприємництва.

Реєстрація на подію за лінком: https://goo.gl/forms/OfVahLWhGolUwM5M2

Подробиці за телефоном: +38 (050) 472-17-17 (Маріанна), +38 (097) 483-04-46 (Ірина).

Сторінка у ФБ: https://www.facebook.com/MINIBOSS.Kyiv1

Сайт: http://kiev.miniboss-school.com

Як це було: Форум Стартапів 2018