+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Учні шкіл Хмельницького встановили новий рекорд України

Учні шкіл Хмельницького встановили новий рекорд України

5664 новорічно-різдвяних відкриток для захисників України виготовили діти шкіл, ліцеїв і гімназій Хмельницького, чим і встановили новий рекорд України.  

Сьогодні, 7 грудня офіційно рекордсменів і міського голову Хмельницького – Олександра Симчишина та департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, які підтримала ініціативу дітей, привітали дипломами представники Книги рекордів України – Ганна Крисюк та Аліна Скоморохова.

Офіційне привітання відбулось під час проведення всеукраїнського жіночого форуму жінок Хмельниччини, участь в якому взяло понад 400 жінок з різних куточків України.

За словами генерального директора Книги рекордів України Ганни Крисюк, даний рекорд зачіпає за живе усіх: “Ми впевнені, що ці дитячі відкритки і подарунки будуть для хлопців на передовій приємною несподіванкою і гарною мотивацією вижити”.

Найбільшу кількість вітальних листівок з подарунками виготовила Хмельницька гімназія №1 імені Красицького, за що і отримала окремі слова вдячності і подяку від організатора форуму.