+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Франківську відбудеться зустріч із засновником найбільшого українського бізнес-клубу

У Франківську відбудеться зустріч із засновником найбільшого українського бізнес-клубу

Чітко визначивши місію УКД – творимо екосистему для розвитку успішної та підприємливої особистості, ми продовжуємо реалізацію одного з найвдаліших проектів «Відкрита зустріч з успішними людьми».
Так, Сергій Гайдайчук готує доповідь «Еволюція успіху! Де точка входу в кар‘єру, бізнес, особисте щастя?», яка відбудеться 8 жовтня о 13.30 в новому актовому залі університету.

Сергей Гайдайчук (Sergey Gaydaychuk) є засновником і президентом найбільшого українського бізнес-клубу – CEO Club Ukraine (частина глобальної організації CEO Club International), який об’єднує майже 200 керівників та власників середнього та великого бізнесу для розвитку, спілкування та співпраці. CEO Club Ukraine активно реалізує соціальні ініціативи. Одна з них – соціальна платформа Generation+. Проект ініційований членами CEO Club Ukraine для підтримки підлітків із вразливих категорій на порозі дорослості. Президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук впевнений, що якість життя та перспективи діяльності безпосередньо залежать від людей, що нас оточують. Ось чому він сформував середовище сильних, ефективних та свідомих людей з високими цінностями, щоб разом створити краще майбутнє нашої країни. Разом з цим, Сергій Гайдайчук є експертом у галузі побудови ділових спільнот – понад десяток успішно започаткованих проектів: Young Business Club, Ukrainian Real Estate Club, запуск української філії YPO та інші. Також він є ідеологом проекту Global U-LEAGUE. Це глобальна платформа, яка об’єднує успішних та прогресивних українців з усього світу.

Нагадуємо що «Відкрита зустріч з успішними людьми» – цікавий проект Університету Короля Данила для студентів Івано-Франківська та всіх зацікавлених, який спрямований на реалізацію місії УКД – творимо екосистему для розвитку успішної та підприємливої особистості.
Відкрита зустріч дає можливість познайомитись, поспілкуватись, дізнатись секрети успіху, поділитись ідеями з відомими людьми України та світу. Адже Університет Короля Данила є майданчиком для зустрічі студентів з успішними людьми, які діляться своїм досвідом.
Участь в проекті – можливість навчитись визначати пріоритети, планувати, організовувати, наполегливо працювати, дізнаватись більше, ставити цілі та досягати успіху в навчанні, кар’єрі, бізнесі, спорті, мистецтві..!
Зустріч відкрита та безкоштовна для всіх охочих!