+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У ТППУ відбулась ділова зустріч Геннадія Чижикова з Вікторією Запарою

У ТППУ відбулась ділова зустріч Геннадія Чижикова з Вікторією Запарою

У приміщенні Торгово-промислової палати України відбулась ділова зустріч президента Торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова з директором Групи компаній RIO DESIGN Вікторією Запарою. 

У ході розмови було обговорено можливості співробітництва між ТППУ та Групою компаній RIO DESIGN, яка займається дизайнерським ремонтом «під ключ» з меблями і технікою для квартири за фіксованою ціною.

Під час зустрічі Вікторія Запара презентувала особливості діяльності RIO DESIGN, нові технології та можливість їхньої адаптації в оновленні інтер’єру.

Крім того, Вікторія запропонувала варіанти оновлення інтер’єру Торгово-промислової палати України, що зацікавило її президента Геннадія Чижикова, який завжди впроваджує новітні технології в діяльності Палати і має інтерес до її змін і у зовнішньому вигляді, згідно міжнародних стандартів та задля комфорту партнерів з усього світу.

“Ми з кожним днем розвиваємось і створюємо сприятливі умови для власників бізнесу з усього світу, тому дуже важливо, щоб наші партнери, які приїжджають з далеких континетів отримували якісні послуги, а також комфорто себе почували, проводячи на базі ТППУ бізнес-конференції чи ділові зустрічі. Саме тому, ми зацікавлені в оновленні інтер’єру і дизайну наших приміщень і радо вітаємо такі компанії, як RIO DESIGN, які мають міжнародний досвід”, – поділився Геннадій Чижиков.