+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Південній Кореї пройшла Міжнародна конференція релігійних лідерів заради миру на планеті

У Південній Кореї пройшла Міжнародна конференція релігійних лідерів заради миру на планеті

У Південній Кореї, м Інчхон, відбулася 4-а Міжнародна конференція релігійних лідерів в рамках вересневого Саміту світу HWPL 2018, де взяли участь 183 релігійні лідери 39 країн. Світові релігійні діячі з 20 різних конфесій приїхали на конференцію, щоб сприяти розвитку культури миру між релігіями і прагненню до досягнення миру.

Ваттегама Дхаммаваса Наяка Теро, президент Міжнародного буддистського центру Шрі Судодхарама в Шрі-Ланці сказав: «Навіть якщо зараз ми знаходимося в мирному місці, цей світ може бути зруйнований в будь-який момент. Дії релігійних екстремістів виникають через суперечки через непорозумінь і неправильного розуміння один одного. Тому я згоден з метою HWPL – необхідністю пошуку достовірного Писання, що допоможе подолати розбіжності між релігіями в цілях досягнення миру в усьому світі ».

Президент міжнародного буддистського центру наголосив на необхідності гармонії релігій, заснованої на достовірному Писанні.
Говорячи про необхідність порівняльних досліджень Писання, голова HWPL зазначив: «Чому ж люди потребують Священних Текстах? Тому що вони повинні направляти людей на правильний шлях. Наші особисті думки або доводи не можуть бути визначені як Писання. В даний час порівняльні дослідження Писання є найбільш актуальними, оскільки це можливість для релігій стати єдиним цілим ».

В ході конференції 19-го вересня сім духовних лідерів, які представляють іслам, католицтво, буддизм, індуїзм і зороастризм з таких країн як Ізраїль, Ірак, Таїланд, Індія і Південна Корея, були призначені членами «Комітету світу з солідарності релігій». Новий комітет почав роботу для виконання своєї ролі в поширенні культури пошуку достовірного писання заради зміцнення міжнародного миру і безпеки.