+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Львові відбудеться Всеукраїнський діловий жіночий форум

У Львові відбудеться Всеукраїнський діловий жіночий форум

В умовах економічної трансформації українського суспільства відбулася зміна соціального статусу жінки, розширилися та посилилися економічні можливості жінок.

Сьогодні саме вони стають дедалі більшою і суттєвою економічною силою та зарекомендували себе як висококласні професіонали, зокрема, в управлінській сфері та бізнесі, формуючи власну справу, впевнено створюючи нові підприємства та бізнесові структури різного рівня.

Посилення активного розвитку жіночого підприємництва та активне збільшення кількості жінок-підприємців створює додатковий ресурс для  розвитку громади, суспільства та  держави.

При Львівській Торгово-промисловій палаті було засновано Комітет з питань розвитку жіночого підприємництва. Комітет є постійнодіючим консультативно-дорадчим органом палати, який утворений з числа жінок-підприємців Львівщини, представників підприємств  та  сприяє розвитку жіночого підприємництва у регіоні.

З метою подальшого успішного розвитку жіночого  підприємництва Львівська    торгово-промислова палата організовує “ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДІЛОВИЙ ЖІНОЧИЙ ФОРУМ”. На Форумі буде підписаний Меморандум про співпрацю між організаціями, які створені на підтримку жіночого підприємництва з метою консолідації зусиль для  підтримки жінок в бізнесі та соціальній сфері. Дата проведення Форуму – 29 листопада 2018 року.

Про підтримку проведення Форуму повідомили представники впливових українських та іноземних жіночих організацій,  підприємницькі асоціації.

Спікерами Форуму будуть відомі жінки бізнесу, політики та соціальної сфери.