+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Кореї відбувся П`ятий Балто-Чорноморський форум

У Кореї відбувся П`ятий Балто-Чорноморський форум

П’ятий Балто-Чорноморський форум відбувся у Кореї. 

З вітальним словом до всіх присутніх виступили третій Президент України Віктор Ющенко, другий Президент Румунії Еміль Константинеску, другий Президент Молдови Петро Лучинський, керівник центру Балто-Чорноморських досліджень та консенсусних практик Ірина Верещук та голова HWPL – Man Hee Lee.

«П’ятий Балто-Чорноморський форум – це спільна ініціатива центру Балто-Чорноморських досліджень та консенсусних практик і організації HWPL, яка виникла в червні цього року в Румунії, де ми всі зустрічались і обговорювали можливості подальшої співпраці. Також Корея сьогодні показує гарний приклад, як налагоджувати мости миру і порозуміння , особливо у вирішенні конфлікту, який триває у них понад 60 років. Саме об`єднання Кореї справить позитивне враження на увесь світ і ці форуми та саміти миру і наш форум він збирає великих політиків, дипломатів, лобістів, громадських діячів, які впливають на геополітичні процеси в світі і дійсно можуть прискорити мир у нас в Україні», – звернулась до присутніх Ірина Верещук.

Сам Форум проходив в палаці Миру і саме на тему миру найбільше виступів, а також доповідей учасників та пропозицій у пошуку компромісу і налагодження подальшої співпраці у взаємодії із світом.

Учасниками форуму були представники політичних кіл, бізнесу, громадських організацій, благодійних фондів, представники ЗМІ, які приїхали з різних куточків світу.

Серед учасників форуму, які прибули з України: засновниця Міжнародного Об`єднання Жінок Українок, власниця журналу Журнал “БізнесWOMAN”, співвласниця East-West Mentor UA – Ганна Крисюк; бізнесмен Вагє Мелікіан; голова правління БФ “Украіна III” Марина Антонова; керуючий партнер незалежної маркетингової групи «Royal Advertising» – Євгеній Миронюк; редактор газети «Україна молода»- Михайло Дорошенко; журналісти каналу «112 Україна» – Ольга Паращук та Іван Фоміченко.

«Дуже важливо, щоб про допомогу Україні і припинення війни почули у всіх куточках світу, на різних політичних рівнях і тому цей форум є дуже важливим для України, особливо те, що на ньому обговорюють і домовляються, а також налагоджують більш тісніші дипломатичні та бізнес-відносини. Звичайно, для нас, учасників є цікавою і подальша співпраця із громадськими організаціями, представниками ЗМІ, особливо в напрямках соціальних, освітніх і культурних проектів із жінками Кореї» – поділилась своїми думками про форум Крисюк Ганна.

Сама Корея приємно здивувала усіх учасників і вже в перший день перебування у цій країні знайшлися напрямки і проекти по яких будуть взаємодіяти надалі. А під час офіційного відкриття форуму було підписано ряд угод та меморандумів про міжнародну співпрацю у різних сферах, а також задля налагодження миру в Україні.