+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У КИЄВІ НАГОРОДИЛИ КРАЩИХ GR-СПЕЦІАЛІСТІВ РОКУ

У КИЄВІ НАГОРОДИЛИ КРАЩИХ GR-СПЕЦІАЛІСТІВ РОКУ

В середу, 27 лютого в ресторані “Not only fish”  відбулось нагородження переможців в рамках другої Всеукраїнської премії “Кращий GR-спеціаліст року”, засновником якої є “Українська асоціація професіоналів у сфері GR та лобістів”. 

Учасники зазначили, Government relations – ще досить нова для країни сфера, що активно сприяє діалогу між суспільством, бізнесом і владою. Медіа-експерти запевняють: хто б не отримав нагороду цьогоріч – свою справу продовжуватимуть і надалі.

“Останні 5 років ми докаладаємо великих зусиль для розвитку “Українською асоціації професіоналів у сфері GR та лобістів”. У нас в спільноті лобістів зараз 62 члени – це як великі асоціації, як асоціації металургів, оборонної промисловості так і юристи, які власне працюють над розробкою законопроектів, так і спеціалісти по піару”, – зазначила політичний консультант, президентасоціації. Катерина Одарченко,  політичний консультант.

Нагородження переможців відбувалось у восьми номінаціях.

Нагороду за «Найефективнішу профільноу асоціацією року» отримала Українська зернова асоціація.  В номінації «Найкращий міжнародний кейс» перемогла компанія Pavlenko Legal Group. «Найуспішнішим GR-комунікатором» стала Юлія Висоцька, яка представляє Громадську спілку “Ліга оборонних підприємств України”, Володарем нагороди за «Медіа-проект року» оголосили ГО «Стоп корупції», «Найкращий юридичний кейс» присудили адвокатському об`єднанню «Barristers», а переможцем номінації «Найкращий адвокаційний кейс регіонального рівня» визнали Правову групу “Трохимець та партнери”.

Цікавою несподіванкою цьогорічної премії стало те, що в номінаціях «вагомий внесок в розвиток галузі» та «Найкращий адвокаційний кейс року» перемогу отримали одразу по 2 номінанта. Журі не змогло дійти остаточної згоди про перевагу одного з кандидатів, в наслідок чого було прийнято рішення нагородити обох. Таким чином нагороду за “Вагомий внесок в розвиток галузі” отримали Торгово-промислова палата України та група «Росток-Холдинг», а переможцями номінації «Найкращий адвокаційний кейс року» стали Благодійний фонд “Квітна” та громадська організація “Прозорий вибір”.

Нагороджували переможців поважні гості премії, серед яких булителеведуча Марина Орлова,«Міс Україна-Земля 2018» Анастасія Кривохижа,народні депутати Сергій Шахов,Вадим Івченко,Олександр Кірш,Оксана Продан,Віктор Чумак, Денис Силантьєв.