+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Києві відбулась міжнародна конференція «Україна Антиофшорна»

У Києві відбулась міжнародна конференція «Україна Антиофшорна»

18.06.2018 року у Києві, на базі Торгово Промислової Палати України відбулась міжнародна практична конференція «Україна Антиофшорна».  

Участь у конференції взяв власник угорської компанії «East West Mentor», представник торгової палати України в Угорщині Zoltan Horvath разом із директор «East West Mentor UA» Ганнею Крисюк.

Під час заходу було обговорено валютну лібералізацію та антиофшорний законопроект, одноразове декларування та податок на виведений капітал, а також розумні кроки для легалізації та планування бізнесу в світі антиофшорних ініціатив.

Розпочав конференцію із вітального слова президент ТППУ Генадій Чижиков та голова комітету з питань податкової та митної політики ВРУ – Ніні Южаніна.

Цікаві думки з приводу ключових акцентів і коментарів до законопроекту із досвіду Грузії щодо впровадження податку на виведений капітал висловив президент ВГО «Асоціація платників податків України» Грігол Катамадзе.

Свою думку про дану тематику висловив і пан Zoltan Horvath: «Насправді все має бути просто і логічно. Держава має створити такі умови, які будуть вигідні українському бізнесу і сприятимуть його розвитку, тоді не буде бажання виводити свої активи в офшори».