+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Києві відбувся Українсько-китайський економічний форум

У Києві відбувся Українсько-китайський економічний форум

Представники компанії East West Mentor UA Ганна Крисюк та Simon Balazs відвідали Українсько-китайський економічний форум: Перспективи співпраці в рамках ініціативи «Один пояс-один шлях», який сьогодні проходить в Києві на базі Торгово-промислової палати України / Ukrainian CCI. 

Форум розпочався з вітальних слів віце-президента ТППУ Валерія Короля, заступника генерального секретаря Китайської міжнародної торгової палати Джан Йі, заступника міністра інфраструктури України Віктор Довганюка.

Впродовж дня на форумі обговорювались можливості співпраці між бізнесом України та Китаю, а також вихід китайської продукції та товарів на Європейський ринок.

За словами директора компанії «East West Mentor UA» Ганни Крисюк, подібні форуми дають можливість налагодити взаємовигідну співпрацю між представниками бізнесу різних країн, особливо з Китаєм, який сьогодні є однією з передових країн у економічному розвитку та прогресі, тому компанія East West Mentor і її власник Zoltan Horvath, який є представником ТППУ в Угорщині, зацікавлені у співпраці з представниками бізнесу різних країн світу і Китаю зокрема.

Під час неформальних зустрічей представники бізнесу мали можливість більш предметно поспілкуватись про свої можливості, презентувати свої бізнес проекти чи продукцію і налагодити контакти для подальшої співпраці.