+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Києві відбувся міжнародний молитовний флешмоб «Планетарна молитва»

У Києві відбувся міжнародний молитовний флешмоб «Планетарна молитва»

22 грудня 2018 року протягом 8 годин Радіо Київ 98 фм проводило спецтрансляцію грандіозного дійства – Молитовного Флешмобу задля Миру на Землі! 

На День Святої Анни та початку нового сонячного оберту ми доклали всіх зусиль, щоб світла на планеті стало трішечки більше.

Студія була переповнена гостями -видатними особистостями, які підтримали нашу ініціативу. Ми молилися і медитували, плакали і розповідали вражаючі історії про знаходження Миру, отримували подарунки та малюнки дітей з зони воєнних дій на Донбасі!

Розпочалася трансляція о 10.00, де ведучі флешмобу Ната Герман та Андрій Корнаухов закликали всіх долучитися до масового побажання щастя – помолитися, зоробити добру справу, або просто наіслати у простір свою любов чи подумати гарно про ближнього.

Анна Авраменко головний редактор журналу Fashion of Diplomacy розповіла про то, як бабуся привчала змалечку молитися та які цінності вона прививає власній донечці. У студії була тиша, коли Епископ Іоан Швець молився Богові, благословляв те, що ми робимо та розкривав святе бачення гріха та правди. Людина, що малює серцем видатна художниця Оксана Фурса не стримала сліз, коли говорила про Мир на землі та закликала всіх людей зупинитися і віднайти світло в собі. Бо мир починається з СЕБЕ!

Далі в студію ввійшла неймовірна Альона Яремчук, яка нас приголомшила тим, що на виставці картин у приміщенні Парламенту закликала всіх зробити медитацію миру та проголосити сакральний звук ОМ одночасно. Те ж саме ми зробили і в прямому ефірі на Радіо Київ 98 фм Тендітна і світла, але сильна духом жінка Олександра Чуркіна заступник міністра соціальної політики розповіла, що ідея миру та злагоди активно просувається на рівні міністерств. Приємно вразило те, що на керівні посади країни приходять високодуховні люди, які, так чи інакше, насичують любов’ю атмосферу у структурах влади.

Анна-Вікторія Воронцова шеф редактор журналу “БізнесWOMAN” прочитала молитву та розповіла, як громадські об’єднання створюють проекти, що допомагають дітям-сиротам знаходити сім’ї, соціально адаптуватися сім’ям бійців, та ставати щасливішими простим людям.

Розалія Кобилянська – Президент Української академії інтегративної медицини розповіла історії про сучасних дітей, які бачать світ інакше і часто виявляються набагато мудрішими за дорослих.

Діти прагнуть миру і в їх світлих головах вже зароджується абсолютно нове бачення того, як повинно себе поводити справжнє людство. Генеральний директор інформаційної агенції “Журналіст” Катерина Флекман прочитала дуже зворошливу молитву Антуана де Сент-Екзюпері. Також відзначила важливість того, що насичувати інформаційний простір треба позитивними новинами, якісними повідомленнями та настроювати людей на конструктив. І саме ЗМІ несуть за це велику відповідальність.

До глибини душі вразила ширість Ірини Верещук президента Центру політичного діалогу. Пані Ірина розповіла про існування організації, що об’єднує Президентів країн. І на базі цієї організації Президенти працюють над пошуком максимального компромісу та створенням підстав для реального Миру на всій Землі.

Велика вдячність за допомогу в організації та висвітленні нашого молитовного заходу засновниці журналу “БізнесWOMAN” Ганні Крисюк. Пані Ганна доєднала до нашого заходу дітей з Волновахи з їх відеозверненням, зворушливими до сліз малюнками про мир, сердечками з привітаннями та щирими побажаннями. Ми не могли стримувати сліз, коли дивилися на малюнок, де з автомату випадає квітка… Ці діти бачать справжню війну, втрачають близьких людей, а їм просто хочеться радісного дитинства та щастя. Ганна багато розповіла про підтримку цих діточок світовим українством та сворення для них проектів, що насичують воєнне дитяче життя кольорами позитивних емоцій.

Видатна гімнастка Надія Васіна, як людина прагматична та така, що вміє працювати на результат, чітко зазначила, що кожен з нас просто може взяти і зробити будь-яку добру справу для того, кому гірше. Надя – волонтер, що активно підтримує сім’ї у зоні бойових дій. Молитися можна щиро, а можна не щиро і тут може бути багато запитань. А конкретну добру справу справу ми просто беремо й робимо.

Далі до ефіру приєдналася Лідія Шинкарук член-кореспондент НАН України. Не стримуючи сліз, пані Лідія проголосила молитву та сказала, що Україна – це самодостатня, красива та високодуховна і нам всім треба навчитися сприймати її саме так. Співак та композитор Володимир Лимаренко розказав про написання своїх зцілюючих душу пісень “серцем”, побажав всім миру та добра. Закінчували ми наш спецефір медитацією любові і добра з Аллою Заднепровською – коучем перших осіб. Алла пояснила як саме ми можемо налаштовуватися на різні стани – добра, позитиву, радості, щастя та транслювати це всьому світу!

Видатна поетеса Діанна Гольде присвятила вірш та продекларувала його під час прямого ефіру Міжнародної Молитви за Мир.