+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Києві відбувся конкурс краси і таланту #СпіваючаКрасуня2018

У Києві відбувся конкурс краси і таланту #СпіваючаКрасуня2018

Наприкінці жовтня, у Device-Club Restaurant Karaoke Hall,  відбувся конкурс краси і таланту “Співаюча красуня 2018”. 

“Співаюча красуня” – унікальний конкурс, в якому поєднано вокальний конкурс та конкурс краси.

Згідно оцінок журі переможницями стали:

Міс  #СпіваючаКрасуня2018 – Ольга Гаман

I віце-міс #СпіваючаКрасуня2018 – Маліка

II віце-міс #СпіваючаКрасуня2018 – Мартинчук Інна

Міс глядацьких симпатій #СпіваючаКрасуня2018 завоювала – Вікторія Демі

Спеціальний приз від організаторів та спонсорів #СпіваючаКрасуня2018 отримала  – Людмила Рог

До складу журі #СпіваючаКрасуня2018 увійшли:

Бродвей (Андрій Осадчук) – співак, автор пісень для #LOBODA, #АніЛорак, #Лолита #Лазарев та багато інших, лауреат “Пісня року-2017”.

Марія Нестерія – директор туристичної агенції “Mariland”.

Наталія Ворушило – організатор і засновник групи Всеукраїнських конкурсів краси Miss Beauty 4 Seasons, переможниця премії серед успішних компаній і особистостей Kiev Premium 2016 і 2018 року в номінації Fashion & Beauty, концертний директор співачки Ксанті .

Денис Путінцев – продюсер, медіамен, засновник промо-компаніїї STARBOM.COMpany.

Серед його клієнтів: ТІК , MamaRika , Анастасія Приходько , Брати Гадюкіни , Lama , ESTRADARADA , Богдан Юсипчук та багато інших.

Вікторія Шусть – продюсер-засновник творчих проектів: “День Чемпіонів”, фестивалю “До тебе, моя мрія”, організатор багатьох благодійних проектів, концертів, аукціонів.

Олеся Тарасенко – ідейний натхненник та засновник громадської організації «ArtFoundation», організатор творчих конкурсів і фестивалів для дітей в рамках проекту «ArtKids Europe» та ін. Олеся активно розвиває і втілює в життя проекти у рамках культурної дипломатії, естетичного виховання та відповідального батьківства, підтримує безліч благодійних та соціальних проектів в Україні. Олеся Тарасенко заснувала і розвиває онлайн блог-журнал про цікавих людей та події «Lucky Ukraine», який виступає інформаційним партнером багатьох заходів. З цього року обіймає посаду заступника начальника управління Державної служби зайнятості (Центральний апарат).

XENA (Ксена) – білорусько-українська співачка, автор пісень, власник порталів TuT-Ua.com та VTrendi.com.ua, член журі багатьох міжнародних фестивалів, в Білорусі пісні артистки потрапили в ротацію топових радіостанцій, зоозахисник, обличчя брендів Defolians та Trikomir, засновниця караоке-чемпіонату “Живий звук” та конкурсу краси і таланту “Співаюча красуня”.

Інформаційні парнери:

№ 1 блог-журнал України про цікавих людей та цікаві події Lucky Ukraine, інтернет-журнал Mewos Journal, портал MusicUkraine.net, портал Oblik.Media, глянцевий журнал NOVA, сайт міста Києва 44.ua, Всеукраїнський інформаційно-розважальний портал TuT-Ua.com, модний онлайн журнал VTrendi.com.uaHAPPY RADIO, портал LifeRead. media, TalentsCollection, журнал Каралєвна, STARBOM, журнал “БізнесWOMAN” міжнародний глянцевий журнал #NUMBER ONE MAGAZINE.

Переможці отримали подарунки:

Туристичну путівку до Єгипту від туристичної агенції “Mariland”, сертифікат на запис вокалу в студії звукозапису “NEWWAVE”, сертифікати від косметологічної клініки “Masterliness”,  подарункові набори  від інтернет-магазину болгарської косметики  “RosaLine”, подарунки від бренду білизни та одягу Defolians,  сертифікати від квести “ExitGames” сертифікати від салону краси “MakeMe Beauty”, сертифікати від “ЦРМ”.

Своїми виступами захід прикрасили спеціальні гості: фіналістка “Голос країни” Вероніка КоваленкоОльга Василюк та XENA.

Ведучим вечора був Ivan Anders.

На заході були присутні фотографи: Іван Іванов, Анна Сердюкова та Олег Вітер.

«Ми плануємо активно розширювати масштаби конкурсу, у 2019 році вивести його на новий рівень, відповідно і кастинг на участь буде більш жорстким. Місія конкурсу краси і таланту «Співаюча красуня» – допомагати красивим і талановитим дівчатам прокласти дорогу в шоу-бізнес» – розповідає XENA, засновник та головний продюсер конкурсу #СпіваючаКрасуня.

Більш детальну інформацію про конкурс краси і таланту #СпіваючаКрасуня можна знайти на офіційній сторінці:

https://www.facebook.com/uasinger/

А тим часом вже розпочався прийом заявок на участь в #СпіваючаКрасуня2019, заявки приймаються на пошту: uazvuk@gmail.com

Конкурс краси і таланту “Співаюча красуня 2019” організатори планують провести у березні 2019 року.