+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У зоні АТО встановлено новий патріотичний рекорд України

У зоні АТО встановлено новий патріотичний рекорд України

У Волновасі (Донецька область) з ініціативи Народного депутата України Дмитра Лубінця встановили новий рекорд України у категорії «Масові заходи»: Найбільша кількість людей у вишиванках на одній локації у зоні ООС у кількості 5095 осіб.
Сам захід приурочений до святкування 27-ї річниці Незалежності України та 95-річчя Волноваського району.

Генеральний директор Книги Рекордів України Ганна Крисюк та заступник Міністра молоді і спорту України Олександр Ярема привітали усіх учасників рекорду, серед яких наймолодшому учаснику виповнилось 5 місяців, а також привітали офіційними дипломами Книги Рекордів України всіх, хто ініціював рекорд та його організував, а саме: Народного депутата України Дмитра Лубінця; голову Волноваської райради В. Д. Лубінця; голову Волноваської райдержадміністрації Д. А. Такаджи; голову Нікольської райради В. М. Мітько; голову Нікольської райдержадміністрації О. М. Решетняк; голову Мангушської райради В.Г. Топузова та голову Мангушської райдержадміністрації Д.В. Черницю.

За словами Ганни Крисюк, кожен рекорд у Волновасі це великий масштабний захід, велике і справжнє свято для усіх дітей і молоді, які саме зараз потребують уваги, підтримки і допомоги: “Книга Рекордів України вітає усіх рекордсменів і дякує всім, хто одягнув сьогодні вишиванки на Донбасі і разом із сім’ями підтримав патріотичну ініціативу і привітав усіх українців із Днем Незалежності України”.