+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Вінниці успішно завершився Форум «Роль жінки у побудові успішної країни»

У Вінниці успішно завершився Форум «Роль жінки у побудові успішної країни»
ФОРУМ ЖІНОК ВІННИЧЧИНИ «Роль жінки у побудові успішної країни» – це громадсько-освітній проект партиципації жінок та формування їх активної громадянської позиції завдяки діалогам з успішними жінками з бізнесу, політики, громадського сектору, влади та ЗМІ, презентації й підтримці суспільно значущих проектів та ініціатив жінок

23 жовтня 2018 р. з 11.00-15.00 проходив І ФОРУМ ЖІНОК ВІННИЧЧИНИ в приміщенні готелю «Поділля» (м. Вінниця, вул. Пушкіна, 4).
Форум – це відкритий захід і всі бажаючі могли взяти у ньому участь: молодь, громадські активісти, депутати, представники влади, бізнесу, ЗМІ, освітяни.
Ініціатором проведення форуму виступила громадська організація «Соціальна перспектива» у партнерстві з Міжнародним об’єднанням жінок-українок МОЖУ, журналом «БізнесWOMAN», Української жіночої демократичної мережі, Вінницької обласної організації «Жінки Батьківщини», громадської організації «Відкрите суспільство», Вінницького інституту Університету «Україна».
Партнери: ПрАТ «Вінницятурист», Готель «Поділля», кафе-бар «Талісман».
Інформаційна підтримка Форуму: газета «33-й канал», ТРК «Вінниччина», vlasno.info, vn.hromady.com.ua
Метою форуму було:
– створити комунікативну платформу для зустрічі жінок Вінниці та Вінницької області з успішними жінками з бізнесу, політики, громадського сектору, дипломатами для налагодження комунікації, співпраці, спільного обговорення проблем жінок в Україні та пошуку шляхів їхнього вирішення;
підвищити рівень обізнаності жінок щодо діяльності місцевого самоврядування, в рамках децентралізації, мотивації до участі в політичному та культурно-соціальному житті міста, області, країни;
– залучити депутатів Вінницької міської та обласної рад, а також Верховної ради України, інших політиків, громадських діячів, експертів у різних галузях до діалогу з жінками;
поширити успішний досвід жінок зі сфер бізнесу, політики, дипломатії, громадського сектору, журналістики для того, щоб кількість успішних жінок в Україні збільшувалась;
 
– презентувати можливості різних організацій та установ щодо підтримки й розвитку жінок в Україні;
– зміцнювати й розширювати мережу партнерства українок.
Ключові теми і спікерки:
• Жінка і політика: Альона Шкрум, народна депутатка України;
• Жінка і піар: Ганна Крисюк, засновниця журналу «БізнесWoman»;
• Жінка і бізнес: Аліна Скомарохова, генеральний директор спеціалізованого металургійного переробного підприємства ТОВ «Тін Імпекс»
• Жінка і дипломатія: Вероніка Марчук, Президент «Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць» в Україні, член Регіональної палати юридичних радників у Варшаві, Амбасадорка Польської мережі Жінок-Підприємниць.
Також ви можете додати свої пропозиції до формування програми форуму та визначення ключових тем спілкування. Запрошуємо до обговорення на нашій сторінці у Фейсбук та за контактами модераторки заходу.
Контактна особа та модератор заходу: Ганна Давиденко, голова ГО «Соціальна перспектива», директорка Вінницького інституту Університету «Україна», депутатка Вінницької міської ради, докторка педагогічних наук ganna.davydenko@gmail.com, т. +38 (0432) 327050.
Участь у форуму за попередньої реєстрації безкоштовна. 
«Сьогодні найкращими дипломатами і лобістами у світі є наші діти. Вони найкраще презентують Україну і змінюють на краще ставлення до нашої країни, тому дуже важливо дати можливість українським дітям бачити світ, набиратись досвіду і нових контактів  у своїх однолітків, розширювати кругозір і бажання змінювати у майбутньому Україну і ми дорослі маємо цьому сприяти і підтримувати наше майбутнє», – поділилась Ганна Крисюк.