+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Волновасі відбувся ІІІ Зимовий молодіжний бал

У Волновасі відбувся ІІІ Зимовий молодіжний бал
2 лютого 2019 року у Волновасі відбувся ІІІ Зимовий молодіжний бал для молоді з особливими потребами.   
Захід відбувся за підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця, Волноваської районної ради та районної адміністрації, ГО»Жіноча рада Донбасу», Міжнародного об`єднання жінок українок(МОЖУ), журналу БізнесWoman.
 
Серед почесних гостей були присутніми: заступник директора, начальник управління у справах сім`ї та молоді Департаменту сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації – Лілія Золкіна, голова районної ради Валерій Лубінець, заступник голови РДА – Ігор Капран.
Під час завершальної частини свята журі обрали королеву балу. Нею стала Мухіна Ганна а також журі визначило кращу танцювальну пару. Нею стали Фiрсова Дiана та Терлецкiй Станiслав.
Художня програма була насичена піснями і танцями, а також різноманітними майстер-класами.
Після запальних танців організатор запросили до слова засновницю журналу БізнесWoman Ганну Крисюк, яка провела благодійний аукціон дитячих робіт. Найбільше лотів викупив народний депутат України Дмитро Лубінець, а також голова ГО “Жіноча рада Донбасу” Наталія Купріна. Один лот придбала, передавши кошти з Києва, Розалія Кобилянська.
Від Донецької обласної адміністрації учасників привітала Лідія Золкіна і пообіцяла наступного року провести великий обласний бал для молоді з особливими потребами і організувати ще більш масштабнішу програму. 
Завершальним акордом свята був великий солодкий торт від голови Волноваськоі районної ради Валерія Лубінця та особливі подарунки всім учасникам від Дмитра Лубінця.
За словами Ганни Крисюк цей бал був не таким, як усі попередні, бо був організований тільки для молоді з особливими потребами. Основна увага, програма і конкурси були також тільки для них, тому це дуже сприйнялося позитивно всіма учасниками. Також пані Ганна висловила особливі слова вдячності першому заступнику голови РДА – Ользі Сидоренко, яка зуміла даний захід провести краще, ніж минулого року і наповнити серця молоді радістю і щастям.

 

ІІІ Зимовий молодіжний бал для молоді з особливими потребами буде висвітлено на сторінках Міжнародного глянцевого журналу БізнесWoman.